ASUS Vivobook K3605ZF laptoptan ses gelmiyor

sfett

Femtopat
Daha fazla  
Babam, bana hediye olarak ASUS Vivobook laptop aldı K3605ZF mi ne modeli sanırsam. Bir gün bu laptopla oyun oynarken oyun hata verdi, hata da ses sürücüleri güncel değil tarzında bir şeydi.

Ben de güncel mi değil mi diye bakmak yerine direk tarayıcıya Realtek Audio driver yazdım indirdim. Ama kurunca, yeniden başlatınca; bi' baktım ses yok. Her yere baktım, kuzenlerim geldiğinde onlara sordum yardım istedim, yok, çözemedim bir türlü. İnternete baktığımda ise yeniden güncelleyin falan diyordu. Ama öyle bir şey de yapamıyorum. Laptopumun modeline bakarak sürücüsünü indirdim, o da düzeltmedi.
Son çare olarak buraya sorayım dedim, çünkü çok fazla olmaya başladı, nedeni ise bu laptopu babamın da kullanması. Benim için de sıkıntı ama babam kadar değil, çünkü garip bir şekilde, kulaklık takınca kulaklıktan ses geliyor.
Ama laptopun hoparlörü çalışmıyor.

Bana bu konuda yardım edebilecek birisi çıkarsa çok mutlu olurum.

resim_2024-01-08_200219912.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update'lerini yapın. Sürücü driverlarını notebbok markasının kendi sitesinden indirin çözülecektir. Olmazsa 3. taraf driver güncelleme yazılımları kullanmayı deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı