ASUS Vivobook Pro 15 nasıldır?

Bütçe
21000

Glapnak

Hectopat
Daha fazla  
Evet forum camiası; şık, zarif, çentik oranı %80 üstü ve içinde ekran kartı bulunan bir laptop arıyorum. Biliyorum fazla bir şey istiyorum fakat Vivobook Pro 15'i buldum. Kullanan arkadaşlar önerebilir mi?

Ne için kullanacaksınız ve bulduğunuz ürünün linkini atar mısınız? Konfigürasyonları farklı olabiliyor.

Genellikle yazılım(Unreal Engine renderi dahil) için kullanacağım ama arada sırada da oyun oynarım.

Ürün güzel fakat donanım bakımından bira yetersiz. Madem 21000 bütçeniz var. İçinde güçlü donanımı ve dışarıdan sırıtmayan. %83 ekran gövde oranlı, uzun btaraya süresi sunan. Bunu önerebilirim. Rander işleri için 3050 Ti CUDA çekirdeği bakımından daha fazla ve CPU olarak 12500H, 5600H'dan çok üstün.

Ürün güzel fakat donanım bakımından bira yetersiz. Madem 21000 bütçeniz var. İçinde güçlü donanımı ve dışarıdan sırıtmayan. %83 ekran gövde oranlı, uzun btaraya süresi sunan. Bunu önerebilirim. Rander işleri için 3050 Ti CUDA çekirdeği bakımından daha fazla ve CPU olarak 12500H, 5600H'dan çok üstün.

Daha zarif bir laptop arıyorum maalesef oyun bilgisayarı olmasına gerek yok 3050 olsa yeter. Lenova Ideapad 5 pro hakkında düşüncelerin neler ve daha zarif bir laptop önerisinde buluna bilir misin.

Daha zarif bir laptop arıyorum maalesef oyun bilgisayarı olmasına gerek yok 3050 olsa yeter. Lenovo Ideapad 5 Pro hakkında düşüncelerin neler ve daha zarif bir laptop önerisinde bulunabilir misin?

Kasa olarak zenbook, Vivobook olarak ASUS kasaları işinizi görür 3050 diyorsanız. Lenovo Ideapad 5 Pro kasadıda güzel. Kendini kanıtlamış bir kasa. Hoşunuza giden modelleri eklerseniz yorum yapabilirim, kendi bulduklarımıda eklerim buraya.

Kasa olarak zenbook, Vivobook olarak ASUS kasaları işinizi görür 3050 diyorsanız. Lenovo Ideapad 5 Pro kasadıda güzel. Kendini kanıtlamış bir kasa. Hoşunuza giden modelleri eklerseniz yorum yapabilirim, kendi bulduklarımıda eklerim buraya.
Lenova Ideapad 5 pro , Asus Vivobook Pro 15 arasında kaldım, lenova da ısı problemi var diyorlar ve Vivobook un bu modeli metal kasa mı onu merak ediyorum.

ASUS Vivobook Pro 15.

Metal gövde yazıyor epeyde. Lenovo'ya bir bakayım ,ısınma sorunu yok diye biliyorum da araştırayım. Sizin bulduğunuz konfigürasyonu bir atar mısınız?

Geri
Yukarı