ASUS Vivobook Pro 15 nasıldır?

Bütçe
21000
Her yerde metal kasa olduğu yazıyor ama? Bugün Vatan Bilgisayar'da M6500QC-HN083W modelini inceledim bu aldığınız laptopla sadece işletim sistemi farklı. Sizin aldığınız ve benim de almayı düşündüğüm HN095 FreeDOS, bu ise W11 yüklü. Alt kasa da üst kasada plastik değildi incelediğimde. Alt kasanın fotoğrafını ekleme şansınız var mı?

Alt kasa boyle.

Dosya Ekleri

• IMG_20230317_220619.jpg
    IMG_20230317_220619.jpg
    179 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunları denedin peki bilgisayarda? Hangilerinde hangi ayarda kaçar FPS alıyosun bilgilendirebilir misin?

Aga fazla oyun denemedim Cyberpunk'da orta yuksek ayarlarda 45-60 FPS aliyor en iyisi internetten bakman 3050 50W diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga fazla oyun denemedim Cyberpunk'da orta yuksek ayarlarda 45-60 FPS aliyor en iyisi internetten bakman 3050 50W diye.
Dediğin şekildeyse süper, ihtiyaçlarımı karşılıyor. Zaten o kadar yüksek seviye oyunlar oynamayacağım. Valorant, Warzone tarzı oyunlarda 70-80 fps alabilmek benim için yeterli olur

Arkadaşlar bende de aynı cihaz vardı ama sorun yaşadığım için değişime gönderdim. Cihaz tamamen metal kasa plastik değil, sadece ekranın çevresindeki kısım plastik.

Geri
Yukarı