ASUS Vivobook Pro 15 nasıldır?

Bütçe
21000
Merhaba yeni konu açmak istemedim kullananlar yardım edebilirse memnun olurum benim de alma düşüncem var genel olarak memnun musunuz?
-Batarya performansı nasıl dışarıda kullandığımda üzer mi?
-Hafif ince sanırım fanı soğutması sesi vs iyi midir?

Ben sipariş verdim ve 4 5 gün dür kullanıyorum o kadar güzel bir laptop ki anlatamam ekran kalitesi zaten OLED, işlemci hızı ince ve şık tasarım vs her yanıyla mükemmel tavsiye ederim kesinlikle, bataryası için uzun kullanımdan sonra yorum yapabilirim yanlış bilgi vermek istemem.

Anladım hocam, belli bir kullanımdan sonra daha fikriniz olur ama 6-7 saat çıkarır mı anlayabilmişsinizdir belki.

Anladım hocam, belli bir kullanımdan sonra daha fikriniz olur ama 6-7 saat çıkarır mı anlayabilmişsinizdir belki.
Uzun batarya ömrü.

-Hafiflik ince zarif tasarım.

- FIFA 23 ETS CS:GO vs oyunları orta ayarda vs oynatması.

-Normal kullanımda(tarayıcı film vs.) Fan sesi ısınma vs olmaması.

-Kronik problemi olmaması.

kriterlerim bunlardı sizce bana uygun mu bir de zahmet olmazsa aldığınız linki atabilir misiniz

İçerisindeki u işlemci Ultra Low Power, yani Ultra düşük güç tüketimi olan işlemci olsa direk garanti veririm derdim ama Intel i7 12700H işlemci yani performans işlemcisi var, biraz daha erken biter diğer işlemci tipine göre güç tüketimi yüksek illaki. Ben askeri personelim şimdilik evde sürekli şarjda kullandığım için şarja takılı olmadan deneyimlemedim henüz, ama bende taşınabilirliği için aldım şarj süresi normal işlerde rahat 5 6 saat götürür diye tahmin ediyorum.

Uzun batarya ömrü.

-Hafiflik ince zarif tasarım.

- FIFA 23 ETS CS:GO vs oyunları orta ayarda vs oynatması.

-Normal kullanımda(tarayıcı film vs.) Fan sesi ısınma vs olmaması.

-Kronik problemi olmaması.

Kriterlerim bunlardı sizce bana uygun mu bir de zahmet olmazsa aldığınız linki atabilir misiniz?

Sizinle neredeyse birebir kullanım amacı üzerine almışım desem yalan olmaz, içinde NVIDIA GeForce 3050 var orta değil yüksek ayarlarda bile oynatır rahatça FIFA 23 vs ayarında oyunları.

Arkadaşlar Pro 15'in Intel ve AMD versiyonu var. Benim kullandığım OLED'siz 5600H AMD işlemcili, ısınma problemi yaşamıyorum, oyun hariç fan sesi yok fakat laptopu pilde kullanınca Google'da filan takılırken 3 saate şarjı bitiyor. Benim gördüğüm tek sorun bu, ilk laptopum diğer laptoplarda durum nedir bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Yunus Emre Ağaç hocam bir süredir kullanıyor sanırım, görürse geri dönüş yapar belki şarj konusunda.

Arkadaşlar Pro 15'in Intel ve AMD versiyonu var. Benim kullandığım OLED'siz 5600H AMD işlemcili, ısınma problemi yaşamıyorum, oyun hariç fan sesi yok fakat laptopu pilde kullanınca Google'da filan takılırken 3 saate şarjı bitiyor. Benim gördüğüm tek sorun bu, ilk laptopum diğer laptoplarda durum nedir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı