Asus VN247HE mi ? Viewsonic VX2363Smhl-W mi ?

Ferit ARSLAN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Beylikdüzü
Daha fazla  
Meslek
Donanım Hastası
Merhaba arkadaşlar, monitör alacağım ama hangisini alsam diye kararsız kaldım ikisinide yüzeysel olarak inceledim ama aralarında kayda değer bir fark göremedim. Viewsonic daha cazip geldi bir çok özelliği var üstelik IPS ama Asus'un da parlaklığı yüksek ve fiyatı fazla. Bu Asus monitörde benim göremediğim başka özelliklerde mi var ? Bilen arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim. Ekran kartım Asus GTX 960 Rog Strix.

Hocam PS4 bağlanıyor mu ? Bu mönitör'e, Ayrıca neden bu ? Sadece 25 inc olduğu için mi ? Ayrıca çözünürlüğü ve Tepkime süresi nedir ?

Hocam PS4 bağlanıyor mu ? Bu mönitör'e, Ayrıca neden bu ? Sadece 25 inc olduğu için mi ? Ayrıca çözünürlüğü ve Tepkime süresi nedir ?

Çözünürlük 2560 x 1080 yani kısaca 2K deniyor. 5ms tepkime süresi var. Bu özelliklerdeki IPS monitör bu fiyata kaçırılmaz, zaten vatanda şu sıra en çok satan monitör durumunda.

Hocam R9 380 al demişsin ama 2-3 FPS için 100W daha fazla güç yakmaya değer mi sence ? Ben youtube'da videolarını izledim ikisinin, hep 2-3 bilemedin 5 FPS oynuyor aralarında. Ama ben fikrimi değiştirdim Asus GTX 970 almaya karar verdim. Ayrıca hocam bu monitör bana yeter mi ? Ben böyle mükemmel görüntü istiyorum kasmadan, donuklaşma olmadan, oyundaki her detayları mükemmel olarak görmek istiyorum. Yoksa monitör limitini biraz daha mı arttırayım ? Ayrıca 500W güç kaynağım var yeter mi sence ? Eğer güç kaynağın yeter dersen monitör için limiti biraz daha arttırabiliriz. Ayrıca bu güç kaynağı biraz kalitesiz hocam, sence ekran kartına zarar verir mi ? (Diğer parçalar önemli değil) =)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı