ASUS VP248qg 1ms 75 Hz alınır mı?

@Saint Lucia TN panel ne oluyor eksileri neler

TN panel görüş açıları ve renkleri kötü bir eski teknoloji paneldir. Tepkime süresi olarak düşüktürler fakat ergonomik anlamda kullanımı artık günümüze yetişemiyor. Bu yüzden belli marka ve modeller harici TN artık hayatımızdan çıkıyor.

Aynı monitörü bizzat kullanıyorum, satmayı da düşünüyorum. Dönemine göre renkleri bir TN panele göre canlı, ama şu anki standartlara göre tercih edilmez. Tasarımcı değilseniz, günlük ofis işleri için alınır ve günde 10 saat oyun oynayan biri değilseniz alınır. Onun dışında alternatifleri var elbette.

Aynı monitörü bizzat kullanıyorum, satmayı da düşünüyorum. Dönemine göre renkleri bir TN panele göre canlı, ama şu anki standartlara göre tercih edilmez. Tasarımcı değilseniz, günlük ofis işleri için alınır ve günde 10 saat oyun oynayan biri değilseniz alınır. Onun dışında alternatifleri var elbette.
Günde Max 5 saat oyun oynarım onun dışında video falan izlerim o kadar bu fiyata değermi sizce renklere görüntüye o kadar önem veremem zaten bütçem kısıtlı olduğu için

Yeni konular

Geri
Yukarı