ASUS VP249QGR ölü pikselden değiştirilir mi?

O bir tane zamanla artıyor. Değiştirme şansınız varsa değiştirin. Bazı firmalarda belli ölü piksel sayısına ulaşmadan değişilmiyor.

@Bnalsveee eisaemyck rahatsız olmuyorum ama 1 pikselden değişim yapar mı gaming.gen.tr?

Ve hiç uğraşasımda yok.

1 taneye değişim yapmazlar herhalde. Çoğu firma en az 3 ölü piksel olunca değişim veya iade alıyor ancak THH'ye başvurunca mecbur iade veya değişim alıyorlar.

Bende de ölü piksel vardı bende hiç uğraşmadım. İleride satarken değeri düşüyor, satmayı düşünüyorsan sıkıntı olabilir.

Küçük kız kardeşim var. Eğer üniversiteyi şehrimde okumazsam, PC'yi evde bırakacağım. O yüzden pek uğraşasım yok. Babama da sordum belli olmuyorsa boş ver dedi. Yanıtlarınız için teşekkürler. Moralim bozuldu ekranın ortasında mavi bir noktanın olmasından. :D

Küçük kız kardeşim var. Eğer üniversiteyi şehrimde okumazsam, PC'yi evde bırakacağım. O yüzden pek uğraşasım yok. Babama da sordum belli olmuyorsa boş ver dedi. Yanıtlarınız için teşekkürler. Moralim bozuldu ekranın ortasında mavi bir noktanın olmasından. :D

Nokta mavi ise ölü piksel değil sıkışmış piksel olabilir. Düzeltme şansı var.

Buradan bir düzeltmeyi deneyin:

Geri
Yukarı