ASUS vs MSI monitör seçimi

ensar aga

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar sizce hangi monitörü seçmeliyim? İkisi arasında karasız kaldım, fikirlerinizi önemsiyorum.

1606893371470.png

1606894596367.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de hemen hemen aynı ürünler hangisinin tasarımını sevdiyseniz onu alabilirsiniz. Ben monitör konusunda ASUS'u MSI'dan daha başarılı buluyorum.

Asus'un renk aralığı ve parlaklığı daha iyi. Ayrıca yükseklik ayarı bulunuyor MSI'da mevcut değil. Asus'da hoparlör var MSI'da yok. Onun dışında Asus'da çok daha fazla teknoloji mevcut (Shadow boost, extreme low motion blur, gameplus, gamefast gibi). Asus olanda 1 adet HDMI girişi varken MSI'da 2 adet var aklınızda bulunsun. Onun dışında bir farkları yok. Bu bağlamda Asus daha önde duruyor. Ben de olsam onu tercih ederdim. Bu arada Asus'da pivot yok @Lux ultisi kullanan kedi

ASUS'un renk aralığı ve parlaklığı daha iyi. Ayrıca yükseklik ayarı bulunuyor MSI'da mevcut değil. ASUS'da hoparlör var MSI'da yok. Onun dışında ASUS'da çok daha fazla teknoloji mevcut (Shadow Boost, Extreme Low Motion blur, gameplus, gamefast gibi). ASUS olanda 1 adet HDMI girişi varken MSI'da 2 adet var aklınızda bulunsun. Onun dışında bir farkları yok. Bu bağlamda ASUS daha önde duruyor. Ben de olsam onu tercih ederdim. Bu arada ASUS'da pivot yok @Lux ultisi kullanan kedi

ASUS'ta pivot var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı