ASUS vs MSI

Sizce hangisi?

• Asus

• Msi

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

atprk

Kilopat
Laptop konusunda sadece bu 2 model arasında kaldım. Asus markasını daha çok tercih ediyorum, özellikle ROG key çok güzel bir şey. Tasarımda ikiside çok güzel ama MSI sade ve altın tasarımı güzel olmuş. Özellik ve farkları resimde bulabilirsiniz. Laptop linkleride aşağıda.
Asus
Msi

Dosya Ekleri

• IMG-20200425-WA0005.jpg
    IMG-20200425-WA0005.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 42
MSI bence çok pahalıya satıyor Asus hakkında pek bilgim yok fakat muhtemelen MSI daha pahalıya daha az özelliklerde pc satıyordur bundan bende Asus diyorum

Laptop konusunda sadece bu 2 model arasında kaldım. Asus markasını daha çok tercih ediyorum, özellikle ROG key çok güzel bir şey. Tasarımda ikiside çok güzel ama MSI sade ve altın tasarımı güzel olmuş. Özellik ve farkları resimde bulabilirsiniz. Laptop linkleride aşağıda.
Asus
Msi
MSI çok ince ve güzel dursa da İ9 gibi bir işlemciyle bu incelik ısınma sorunu olarak geri dönecektir. Özellik olarak da Asus daha iyi. Sadece neden webcam yok onu anlamadım. Yine de ben Asus derim.

MSI çok ince ve güzel dursa da İ9 gibi bir işlemciyle bu incelik ısınma sorunu olarak geri dönecektir. Özellik olarak da Asus daha iyi. Sadece neden webcam yok onu anlamadım. Yine de ben Asus derim.
Webcam olsaydı ve ses girişi ayrı olsaydı çok daha iyi olurdu. Webcami ayrı olarak satıyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı