ASUS vs ViewSonic monitör

Evet. Bende şu an bu monitör var ve memnunum. Eski monitörümü (https://www.trendyol.com/aoc/23-8-24v2q-75hz-5ms-ips-fhd-freesync-monitor-p-4345988) 2. monitör olarak kullanıyorum ve bu çok daha kaliteli. Bir de biraz daha pahalı ama 27 inch olan şu monitöre bir bak istersen. Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27" 165 Hz 1 MS HDMI Dp FreeSync VA Gaming Monıtor Fiyatları ve Özellikleri
öneri için teşekkürler hocam, ama 27 inch normalden fazla büyükmüş sanırım o yüzden 27 liklere hiç bakmamıştım ve bir de bu va panel imiş. Neredeyse 23.8 lerin fiyatı ile aynı o yüzden va panel olması normal aslında :D Ben lenovo'dan yana yaptım tercihimi, hatta bugün elime bile ulaştı, bakalım pişman olmayacağımı düşünüyorum. İncelemesini yapmam biraz vakit alacak gerçi çünkü henüz kurulu bir sistemim yok parça toplama aşamasındayım

Evet bu fiyat bandında bu tip monitörler neredeyse kalmadı sayılır. Gigabyte talep gördükçe zamlanmaya başladı. Aynı şey bu Lenovo monitöründe başına gelebilir. Bazı ürünleri erkenden almakta fayda var. Şimdiden hayırlı olsun. Geldiği zaman ölü piksel ve ghosting testi yapmayı unutmayın. Memnun kalırsanız uzun kullanım incelemesi yapmanız forum için iyi olacaktır. 👍 🙂
hocam selamlar tekrardan. Bu aklım kaldı dediğim gigabyte'ın monitörü tekrardan eski indirimli fiyatına geri dönmüş. Sizce aldığım lenovo'yu iade edip bunu almalı mıyım? Yoksa lenovo kalsın mı?

Son düzenleme:
Hocam selam tekrardan. Bu aklım kaldı dediğim Gigabyte'ın monitörü tekrardan eski indirimli fiyatına geri dönmüş. Sizce aldığım Lenovo'yu iade edip bunu alınır mı? Yoksa Lenovo kalsın mı?

Geç gördüm kusura bakma. Gigabyte ilk tercihim olur. Çünkü iyi bir çıkış yakaladı ve monitör özellikleri çok çok iyi. Lenovo'da iyi. Eğer fırsatı kaçırdıysan sorun etme. Fakat önerilen Samsung monitörden uzak dur. Arkadaş önermiş fakat hiç haberi yok kötü olduğundan.

Geç gördüm kusura bakma. Gigabyte ilk tercihim olur. Çünkü iyi bir çıkış yakaladı ve monitör özellikleri çok çok iyi. Lenovo'da iyi. Eğer fırsatı kaçırdıysan sorun etme. Fakat önerilen Samsung monitörden uzak dur. Arkadaş önermiş fakat hiç haberi yok kötü olduğundan.
estağfurullah. Evet hocam güzel monitör ya fakat zaten yine indirim bitti ve bende açıkçası lenovodan memnun olduğumdan iade et v.b işlemlerle uğraşmak istemedim. Ha hiç almamış olsaydım tercihim gigabyte olurdu fakat lenovo da iyi olduğunu düşünüyorum.Yok zaten fazla teknik bilgim olmadığı halde 27 inc olmasına rağmen 23.8 inc fiyatında olduğunu görünce ters bir şeyler olduğunu sezmiştim :D Teşekkürler tekrardan bu arada hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı