ASUS vs ViewSonic monitör

aclp

Decapat
Daha fazla  
Bu iki ürün arasında kaldım. Ağırlıklı olarak oyun amaçlı alacağım, monitörler hakkında detaylı bilgiye sahip arkadaşların tecrübesi ve yorumlarını okumak isterim.

Ayrıca bu iki ürünün ayarında olup daha uygun fiyatlı bir cihaz varsa yazabilirsiniz.

Bu iki ürün arasında kaldım. Ağırlıklı olarak oyun amaçlı alacağım, monitörler hakkında detaylı bilgiye sahip arkadaşların tecrübesi ve yorumlarını okumak isterim.

Ayrıca bu iki ürünün ayarında olup daha uygun fiyatlı bir cihaz varsa yazabilirsiniz.

Asus kesinlikle, zaten çoğu views. samsung paneli kullanıyor ve ghosting oluyor %90.

Kullanıcı yorumlarına baktım, farklı forumlarda ki yorumları da okudum. Olumsuz ve kronik bir problem yazan olmamış. Renk değerleri de gayet iyi. Kutu içeriğini de beğendim. DP çıkıyormuş ve 165 Hz rahat alınabiliyor. Lenovo monitörlere hakim değilim fakat iyi bir monitör çıkışı yapmış. Bizim forumda @Garybann arkadaş almış. Konuyu görürse ona da danışabilirsin. Ben olumlu bakıyorum. Alınabilir.

Kullanıcı yorumlarına baktım, farklı forumlarda ki yorumları da okudum. Olumsuz ve kronik bir problem yazan olmamış. Renk değerleri de gayet iyi. Kutu içeriğini de beğendim. DP çıkıyormuş ve 165 Hz rahat alınabiliyor. Lenovo monitörlere hakim değilim fakat iyi bir monitör çıkışı yapmış. Bizim forumda @Garybann arkadaş almış. Konuyu görürse ona da danışabilirsin. Ben olumlu bakıyorum. Alınabilir.
teşekkür ederim hocam, siparişi verdim. Kendimce araştırıp diğer monitörlerle karşılaştırmıştım bana da gayet güzel geldi aklıma yerleştirmiştim sizden de bir yorum almak istemiştim. Bardaktaki son damla da sizin yorumunuz oldu almam için açıkçası :D Aslında aklımdaki monitör gigabyte g24f-2 idi. Fakat ben karar verene kadar indirimli fiyatı sona erdi ve 4k üzerine çıktı fiyatı, alınabilir f/p halini yitirdi. Bu ürün hem özellik hem de fiyat olarak güzel bir noktada duruyor gerçekten.

Teşekkür ederim hocam, siparişi verdim. Kendimce araştırıp diğer monitörlerle karşılaştırmıştım bana da gayet güzel geldi aklıma yerleştirmiştim sizden de bir yorum almak istemiştim. Bardaktaki son damla da sizin yorumunuz oldu almam için açıkçası :D Aslında aklımdaki monitör Gigabyte G24F-2 idi. Fakat ben karar verene kadar indirimli fiyatı sona erdi ve 4K üzerine çıktı fiyatı, alınabilir F/P halini yitirdi. Bu ürün hem özellik hem de fiyat olarak güzel bir noktada duruyor gerçekten.

Evet bu fiyat bandında bu tip monitörler neredeyse kalmadı sayılır. Gigabyte talep gördükçe zamlanmaya başladı. Aynı şey bu Lenovo monitöründe başına gelebilir. Bazı ürünleri erkenden almakta fayda var. Şimdiden hayırlı olsun. Geldiği zaman ölü piksel ve ghosting testi yapmayı unutmayın. Memnun kalırsanız uzun kullanım incelemesi yapmanız forum için iyi olacaktır. 👍 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı