Asus VS229HA Monitörü Laptopta Kullanma

Yurtsuzbedevi

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir masaüstü toplayacağım. Şu anda evimin yakınlarında asus'un vs229ha monitörü indirime girmiş almak istiyorum. Şu an laptop kullanıyorum ve çözünürlüğü 1366x768 laptopum ortalama düzeyde bir laptop benim sorum ise şu ben kasamı toplamadan bu monitörü laptopumda kullanmak istiyorum. İki ekran yapmayı planlıyorum. Çözünürlükleri farklı olmasına rağmen bir sorun yaşar mıyım? Bu arada win10 kullanmaktayım. Bunun hakkında forumda konu bulamadım yapabiliyorsam nasıl yapcağımı anlatırsanız veya konu linki paylaşırsanız sevinirim. Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı çözünürlüklerde ekranları bir arada kullanabilirsiniz. Windows 10'da gayet kolaydır. Takın, otomatik algılanıp uygulanacaktır. İki ekranda farklı işler yapabilirsiniz.
Oyunlarda geniş ekran modu için kullanacağınız kurulumlarda aynı monitörden kullanmanızı tavsiye ediyoruz ancak siz böyle bir soru sormadığınız için sorun yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı