Asus VS247HR iz bırakıyor

Oğuz Ziya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörü servise yollamama rağmen sorunsuz dediler ve geri gönderdiler ben de videolu olarak size göstermek istiyorum. Bu bir sorun mudur ? Yoksa her monitörde olabilecek bir şey midir ? Beni oyunlarda bir hayli rahatsız ediyor. Videoda umarım anlaşılabiliyordur.

Umarım "Facebook ile oturum aç" kısmının yarattığı gölgeyi, izi görebiliyorsunuzdur.

Bu forumda sevilmiyorum sanırım :)

Her monitörde olacağını sanmıyorum gayet kötü bir durum bu videoyu teknik servise gönderin bence.

Ek: Farklı bir kablo ile deneyin dvi vga hdmi gibi.

Her monitörde olacağını sanmıyorum gayet kötü bir durum bu videoyu teknik servise gönderin bence.

Ek: Farklı bir kablo ile deneyin dvi vga hdmi gibi.

Denedim zaten ama sonuç aynı. Ayriyeten tv'ye bağladığım zaman sorun kalmıyor. Sorun kesin olarak monitörde ama arıza mıdır diye merak etmiştim. Sizin dediğiniz gibi videoyu göstersem değişimi reddetmelerine rağmen sonuç değişebilir mi ?

Denedim zaten ama sonuç aynı. Ayriyeten tv'ye bağladığım zaman sorun kalmıyor. Sorun kesin olarak monitörde ama arıza mıdır diye merak etmiştim. Sizin dediğiniz gibi videoyu göstersem değişimi reddetmelerine rağmen sonuç değişebilir mi ?
Denemekte fayda var en azından teknik servisi arayıp ne durumda olduğunu söyleyin ve daha önce yolladığınızı aynı şekilde size gönderdiklerini de belirtin. Hatayı bulamadıklarını ve hata ile ilgili video atabileceğinizi söyleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ve üstteki videoyla birlikte bir başvuru daha yaptım. İtiraz halinde hakkımı arayacağımı söyledim. Biraz da sinirimden dolayı pek nazikçe konuştuğum söylenemez ama videolarda açıkça görünüyor hatası olduğu, hala sorunsuz denip cihaz geri yollanıyor, anlamış değilim. Basit bir şekilde oyunda bile görünürken nasıl bir test yapıyorlar da göremiyorlar acaba? Bakalım bu sefer de sorunsuz diyecekler mi merak ediyorum açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ve üstteki videoyla birlikte bir başvuru daha yaptım. İtiraz halinde hakkımı arayacağımı söyledim. Biraz da sinirimden dolayı pek nazikçe konuştuğum söylenemez ama videolarda açıkça görünüyor hatası olduğu, hala sorunsuz denip cihaz geri yollanıyor, anlamış değilim. Basit bir şekilde oyunda bile görünürken nasıl bir test yapıyorlar da göremiyorlar acaba? Bakalım bu sefer de sorunsuz diyecekler mi merak ediyorum açıkçası.
Hocam bi hata göremedim ya videoda :)
İlk bu konuda attığın videoyu gönder bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı