ASUS VX239H vs AOC E2461FWH

Zahmet olmazsa ürün kodunu alabilir miyim ya da linkini?Bende çok beğendim monitörü almak istiyorum.Vatanda arattırdım 3 tane altın uçlu hama marka ürün var.

Vereyim. Ürün bu;
HAMA 51877 PS3 HDMI KABLO 1 4 ETHERNET ALTIN UÇ 2M - Teknosa

Yalnız, Vatan linkini bulamadım, ben vatandan 42TL'ye aldım tıpa tıp aynısını. Şunu da söyleyeyim, aklımda Monster almak vardı, 90TL dediler, caydım, bunu aldım. Pişman etmedi şimdilik, kabloları vs. bayağı iyi korumalı, beklediğimden kaliteli çıktı açıkçası.

Vereyim. Ürün bu;
HAMA 51877 PS3 HDMI KABLO 1 4 ETHERNET ALTIN UÇ 2M - Teknosa

Yalnız, Vatan linkini bulamadım, ben vatandan 42TL'ye aldım tıpa tıp aynısını. Şunu da söyleyeyim, aklımda Monster almak vardı, 90TL dediler, caydım, bunu aldım. Pişman etmedi şimdilik, kabloları vs. bayağı iyi korumalı, beklediğimden kaliteli çıktı açıkçası.

Monitör dün bende aldım.Sinerji'den aldım, 720 lira civarına mal oldu.Ölü piksel testim de başarılı. HDMI kablosu almaya gidiyorum şimdi, 23 inç ekran gerçekten çok güzelmiş.

Crysis 3, Call of Duty Ghosts, FIFA 15, PES 16, PvZ: Garden Warfare oynadım. Sanki 1m/s ile 5m/s FPS'de çok farkettirir diyenlere inat ediyor. Çatır çutur hepsini mükemmel şekilde oynatıyor. Renkler zaten çok iyi.

Not: Benim cihazda ışık sızması veya ölü piksel yok. Bunları kontrol et öyle al.

Merhabalar, Asus monitörlerin fiyatlamalarında sizce bir problem var mı ? IPS ekran almışsınız anladığım kadarıyla ama araştırma yaparken belki siz de çelişki içinde kalmışsınızdır. Mesela bakıyorum VX238H modeli genel olarak teknoloji marketlerinde daha yüksek fiyatlıyken -örnek olarak Vatan ve Hepsiburada verilebilir- VP247H modeline göre daha düşük teknik özellikler sunuyor - aynı şey VS248HR modelinde de geçerli-. Benim gözden kaçırdığım birşey mi var yoksa VP247H modeli flicker free, mavi ışık filtresi ve daha iyi kontrast oranı vs. özelliklerinin + olmasına rağmen daha mı uygun şuan olan indirimlere rağmen hem de. Eğer gözümden kaçan büyük bir hata yoksa ( teknik anlamda diyorum, çerçeve tasarımı vs. minör farklılıklar içeriyorsa bilemem resimlerde gördüğüm onların da aynı olduğu) bu monitörü alabilirim değil mi ? Detaylı tablo aşağıda.

ASUS Türkiye-1.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı