Asus WT465 Nano Kablosuz Mouse İncelemesi

Merhaba Technopat sakinleri :D İyi günler efenim :D
Bugün sizlere yaklaşık 3 hafta önce aldığım kablosuz mouse Asus WT465'i tanıtmaya çalışıcağım. İlk inceleme yazım, hatalarım için şimdiden özür dilerim :D

* Öncelikle fare benim gibi elleri büyük kişiler için biçilmiş kaftan. Büyük elimizi tam kavrayabilicek şekilde tasarlanmış ;)
* Faremizin sol yanında yani baş parmağımıza denk gelen yerinde 2 adet tuş var. Ben önce internette dolaşırken yukarı aşağı gidildiğini sandım fakat internet sayfalarında ileri geri olayı için ayarlanmış :D
*Orta tuşumuz ise bana göre iyi ne aşağıda ne çok yukarıda basımı kolay :)
*Tuşlara tıklama olayına gelirsek hızlı bir basma olayı var. Her ne kadar oyun faresi olmasa oyunlarda zorluk çıkarmıyor.
*800 x 1600 DPI çözünürlüğü var.

Okuduğunuz için teşekkürler.
arka.jpg
ön.jpg
arka.jpg
sağ.jpg
asdf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bomberman açıyor mu? Hayır.
Peki Age of Mythology yada Age of Empires I'i açıyor mu? hayır.

İlla birşeyi kanıtlamak istiyorsanız, Başkasının lafına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Seçim meselesi bu, kişiden kişiye göre değişir. İlk zamanlar başlat butonu bile yoktu. Sonradan eklediler.
Metin 2 gibi mmorgplerdede sorun çıkartıyordu. Şimdilerde sorun olmasada hala 2003'den önceki oyunları açmada sorun çıkartıyor. Çoğuna fix geldi ama yinede ben windows 7'den şaşmam.
Yanlış anlamayın laf ettiğimden değil ama, Tercih meselesi bu. En iyi diye bir şey yok. Hangisinde daha rahat hissediyorsan o daha iyidir benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
O heyecanla kılavuz felan okumadım ben :D Bir an önce deneyip , inceleme yazdım. :D DPI hakkında bildiklerini paylaşırsan memnun olurum. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı