Çözüldü ASUS X507MA-BR060t notebook için Linux kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

klusive12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bende Windows 11 yüklü olan ASUS X507MA-BR060t notebook var. Windows 11 olduğu için gereksiz bir kasma var her şeyde. Yazılımla da birazcık ilgilendiğim için Linux kurmak istedim. Ama driverlar sorun çıkartır mı, HDD'ye bir şey olur mu, anakarta bir şey olur mu kısmında takıldım. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Hocam masaüstü bilgisayarımdan uzak bir yerde yapacağım için kesine oynamam lazım. Hangisi tam olur? Riske atabilecek zamanım yok çünkü.

@klusive13 @Linux Kaymak @Linux Aliskanligi

Hocam 2'sini birlikte deneyemez misiniz? Deneyecekseniz ilk Rufus deneyin. Bu arada Ventoy başka daha kolay kullanabilesiniz diye video atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 2'sini birlikte deneyemez misiniz? Deneyecekseniz ilk Rufus deneyin. Bu arada Ventoy başka daha kolay kullanabilesiniz diye video atayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam şu an Rufus'la yazdırdım ama hiç mi şans yok?

Onu seçtim ancak USB'yi çıkarttığımda Windows açıldı, YouTube'deki kaynaklar OEM'i onerdi. Sorun olur mu?
OEM farklı bir olay. Ventoy ile yazdırmayı deneyin. Yukarıda Ozan hocam videosunu atmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı