ASUS X515EP laptopta Windows 11'e geçilmeli mi?

677472

Picopat
Merhaba, bir süredir Windows 10 kullanıyorum fakat biraz sıkıldım yeni bir görünüm istiyorum. Bunun için W11 denemeli miyim kararsız kaldım bu konuyu açtım. Sistem özelliklerim: i5 1135G7, 8 GB RAM, 512 GB SSD, MX330. Arada oyun gireceğim ( Forza Horizon 4, Warzone, CS, Valorant, GTA 5 ) ve derslerim için programlar kuracağım. Aynı zamanda kasma, donma sorunu yaşamak istemiyorum. Geçmeli miyim sizce W11'e?

Merhaba, bir süredir Windows 10 kullanıyorum fakat biraz sıkıldım yeni bir görünüm istiyorum. Bunun için W11 denemeli miyim kararsız kaldım bu konuyu açtım. Sistem özelliklerim: i5 1135G7, 8 GB RAM, 512 GB SSD, MX330. arada oyun gireceğim ( Forza Horizon 4, Warzone, CS, Valorant, GTA 5 ) ve derslerim için programlar kuracağım. Aynı zamanda kasma, donma sorunu yaşamak istemiyorum. Geçmeli miyim sizce W11'e?

Geçebilirsiniz zaten eninde sonunda Windows 10 desteği kesilince geçeceksiniz.

Cevabınız için sağ olun sistemim optimize bir şekilde çalışabilir mı peki W11 ile.

Windows 11 de biraz daha görsel efeket vs olacağı içi normal olarak sisteminizi biraz daha zorlayacaktır ama büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum çünkü 8 GB RAM'iniz var ve bu gayete yeterli.

Aynı cihazın 10 nesil var gayet memnunum arada 3 kere Windows 10'a geçtim ama 15gün duramadan Windows 11'e geçiş yaptım.

11 iyidir hocam zaten 11 nesil işlemciniz var daha ne olsun.

Geri
Yukarı