Asus X542UR-GQ438T Oyun Performansı Nasıldır?

haktanycl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıdaki linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar ETS 2, Pes 2019, CS:GO, GTA 5 gibi oyunlar. PUBG vb. oyunlara başlamayı düşünmüyorum, Android Studio ve üstte yazdığım oyunlar için kullanacağım. ETS 2'yi en yüksek ayarlarda açar mı? Diğer oyunlarda durum ne olur? Ekranın 720P olduğunu göz önünde bulundurarak cevap yazarsanız sevinirim.

Laptop

@haktanycl Fiyatı ne kadar? Nereden alacaksınız? Linkte olan bilgisayar Asus'dan çok daha iyi. Dell veya Lenovo
Fiyatı 3600 civarı. Attığım linkten almayı düşünüyorum. Linkteki işlemciyle Asus'ta olanı karşılaştırınca %11 oranında Asus'un daha hızlı olduğunu gördüm. Ve marka olarak da Asus'un Dell'den iyi olduğunu düşünüyorum yanlış mı acaba ? AMD işlemci daha önce kullanmadım pek bilgim yok bu fiyatlara Intel işlemcili daha iyi bir bilgisayar var mı ?

Fiyatı 3600 civarı. Attığım linkten almayı düşünüyorum. Linkteki işlemciyle Asus'ta olanı karşılaştırınca %11 oranında Asus'un daha hızlı olduğunu gördüm. Ve marka olarak da Asus'un Dell'den iyi olduğunu düşünüyorum yanlış mı acaba ? AMD işlemci daha önce kullanmadım pek bilgim yok bu fiyatlara Intel işlemcili daha iyi bir bilgisayar var mı ?
Bana göre Asus eski kalitede üretim yapmıyor. Tavsiyem eski nesil GPU barındıran bir bilgisayar almayın! En kötü MX 150 tercih edin. Lenovo 330 veya Acer i tercih edin.

Acer düşünmüyorum, Lenovo mantıklı geldi. Kasa kalitesi gibi konularda deneyimleme şansınız oldu mu ?

Acer'ı önermem, Lenovo F/P markasıdır.
Ama o atılanları da önermem, sizin attığınızı da önermem...
Bunu alın, güle güle kullanırsınız. İlerleyen dönemde bir tane de küçük 120GB SSD çeker DVD'yi söküp SSD eklersiniz cihazınıza gül gibi kullanırsınız.

Gta V'i de 50-60 FPS'de monitörün elverdiği çözünürlükte, 768 yani, orta ayarlarda oynatır. Diğerlerini zaten haydi haydi oynatır.

Size önerim bu, dikkate almanız yararınıza diyeyim :)

O attığınız kartlarda en başında 128bit durumu yok yani hiç bulaşmayın, Gta V'i oynamak istiyorsanız olması gereken attığım gibi bir cihazdır.

Acer düşünmüyorum, Lenovo mantıklı geldi. Kasa kalitesi gibi konularda deneyimleme şansınız oldu mu ?
Lenovo'nun aynı kasasını kullandım. Bende 940MX modeli vardı. MX 150 daha iyi. Isınma sorunu yaşamadım. Kasa kalitesi Asus'dan bir tık daha iyi geldi. Asus'da K ve X serisini bir çok kez kullandım. En dandik seri K serisi.
@mrandarkan Konu sahibi AMD sistem istemediğini belirtmiş. Konuyu okuyun! Radeon 540 MX 150 den daha az performans vermektedir. Benchmark testleri burada. UserBenchmark: AMD Radeon 540 vs Nvidia MX150-0

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı