ASUS X509FB oyun performansı nasıldır?

Madsonik55

Kilopat
Daha fazla  
Asus X509FB
Merhaba arkadaşlar. Daha güzel bir laptop almak istiyordum fakat babam bunu uygun gördü. Çok oyun oynayan biri değilim, genelde okul için kullanacağım. MX100 ekran kartının zayıf bir ekran kartı olduğunu biliyorum ama bu bilgisayar CS:GO, Valorant gibi oyunlarda en fazla kaç FPS verebilir?

Teknosadan almak zorunda mısın o bütçeye daha iyi bilgisayar alınabilir. Bende çok benzer özellikte bir laptop var şu an valorantta 50 FPS zor alıyorum ama biraz eskittim ben bilgisayarı :)

Bu dizüstü biraz daha ultrabook ayarında, bu fiyata bir oyuncu bilgisayarı olmasa da oyunlarda daha iyi performans verecek bir bilgisayar bulabilirsiniz bence. Bu donanımla oyun oynamakta sıkıntı yaşarsınız.

Bu dizüstü biraz daha ultrabook ayarında, bu fiyata bir oyuncu bilgisayarı olmasa da oyunlarda daha iyi performans verecek bir bilgisayar bulabilirsiniz bence. Bu donanımla oyun oynamakta sıkıntı yaşarsınız.

Lenova S340
Hocam peki bu nasıl, bayramda indirime girerse almak mantıklı olur mu yoksa başka seçeneklere mi yönelmeliyim?

5000+ bir bütçeniz varsa fiyatlar biraz daha durulduktan sonra en azından 1050 bulunan bir laptop almanızı öneririm. Şu ana kadar attığınız iki model daha çok normal kullanım için uygun. MX250'li Lenovo tabii ki ilk attığınız modelden daha iyi performans verecektir ama o fiyata yakın bir meblağa 1050 bulunan bir model de tercih edilebiliyor. Örneğin:

Yeni konular

Geri
Yukarı