ASUS X542UR sürekli mavi ekran veriyor ve kapatıp açınca siyah ekranda kalıyor

mrt11

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ASUS X542UR 8 GB Windows 10 modelini kullanıyorum. Bilgisayarımda aldığımdan beri çalışırken art arda mavi ekran verme, kapatıp açtığımda siyah ekranda kalma sorunu mevcut. Bilgisayarın yerini değiştirince de bu sorunu yaşıyorum. Hatta geçen gün masaya vurdum siyah ekranda kaldı kapattım masaya tekrar vurdum açıldı. Böyle siyah ekran da kaldığında bazen bilgisayarı havaya kaldırıp sağa sola oynatıyorum açılıyor. Bazen RAM'i söküp takınca açılıyor uzun denemeler sonucu açamadığımda da HDD'yi sök tak yapıyorum bilgisayar açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Okuyanalara da teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ASUS X542ur 8 GB Windows 10 modelini kullanıyorum. Bilgisayarımda aldığımdan beri çalışırken art arda mavi ekran verme, kapatıp açtığımda siyah ekranda kalma sorunu mevcut. Bilgisayarın yerini değiştirince de bu sorunu yaşıyorum. Hatta geçen gün masaya vurdum siyah ekranda kaldı kapattım masaya tekrar vurdum açıldı. Böyle siyah ekran da kaldığında bazen bilgisayarı havaya kaldırıp sağa sola oynatıyorum açılıyor. Bazen RAM'i söküp takınca açılıyor uzun denemeler sonucu açamadığımda da HDD'yi sök tak yapıyorum bilgisayar açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Okuyanalara da teşekkür ederim.

Dump dosyası paylaşabilir misiniz?

Geri
Yukarı