Asus X550CC X0105D Mac OS X El Capitan 10.11.4

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  • Asus X550CC
  • i7 3537U
  • Intel HD 4000
  • Realtek ALC270
  • 256GB Kingston HyperX SSD
Mac OS X El Capitan 10.11.4 sürümünü donanımla yüzdeyüz uyumlu biçimde çalıştırmayı başardım. Fazla söze gerek yok aşağıdaki linklerden kusursuz hackintosh nasıl çalışır görebilirsiniz.
Not: Videolar tamamen kedime aittir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elinize sağlık. Bir de nasıl yaptığınıza dair aşamaları paylaşırsanız iyi olur. Kişisel başarıdan ziyade herkesin öğrenmesini hedefliyoruz.

Afedersiniz, ancak bu Hackintosh ne oluyor tam olarak??

Evet Yusuf arkadaşıma katılıyorum. Nasıl yaptığınızı paylaşırsanız, forumda bulunan diğer kişilerde istifade etmiş olur.

Birde normalde wifi ve bloutooth desteklemiyor kartı mı değiştirdiniz.

Nasıl kurulduğunu da açıklasaydınız keşke. Çünkü form da nasıl kurulum yapılacağını bilmeyenler var benim gibi. Bende eski bir toshiba laptop'a kuracağım ama benim sistem baya eski 6 yıllık falan. Evde kendi masaüstü bilgisayarıma kurdum onda bir sorun yok sadece boot ederken flash bellek'den boot ediyor onu düzeltemedim nasıl yapılacağını bilen bir arkadaş bana teamviewer'den yardımcı olabilir mi ?

qflash, Hocam eline saglik ben de uzun zamandir Mavericks kullaniyordum basarili bir sekilde yuklemistim fakat El Capitan tum herseyi mahvetti. Rica etsem Kext dosyalarini yollar misin. Mail adresimi mesaj yoluyla iletiyorum.

Hocam TouchPad'i nasıl çalıştırdınız? Bende sizdekinin bir farklı modeli var ama kasa ve TouchPad aynı model. Ben kurduğumda MacBook üzerindeki özel hareketler yerine sadece basit aşağı yukarı kaydırma özellikleri geliyor.

Birkaç sorum olacak ancak cevap vermeniz dileğiyle;
1. Video da 1 tane ekren kartı gözüküyor sizin sistemde başka ekran kartı yok mu varsa diğeri niye gözükmüyor.
2. video kartını tam olarak nasıl tanıttınız bunun yöntemini açıklarsanız memnun oluruz. hatta ilgili kext i paylaşırsanız çok memnun olurum.
3. wireless ve bluetooth normale kartı değiştirmeden çalışmıyor bunu nasıl hallettiniz.

birçok arkadaş size soru sormuş ancak cevap vermiyorsunuz, bilgi paylaştıkça değerlenir.

cevap vermeniz dileğiyle. iyi çalışmalar.

bende el capitan 10.11.6 dan yazıyorum. sistemim de intel hd 4000 ivedi bilgi lazım. ben 3mb olarak kullanıyorum.
mailde gönderebilirsiniz. [email protected]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı