ASUS X550EA ses cızırtılı geliyor

gLadio1

Decapat
Daha fazla  
ASUS X550EA laptopum var. Video, müzik vs. açınca ses rahatsız edici derecede cızırtılı geliyor. Driver güncellemeyi denedim fakat bilgisayarımın driverlarını bulamadım.

Zip dosyasının içerisindeki dosyayı Fat32 olarak biçimlediğiniz belleğin içine atın. Sonra BIOS'a girerek BIOS Flash'lamayla ilgili bir ayar arayın. Tool menüsünde olabilir. İlgili menüye girdikten sonra USB belleğin içerisine attığınız dosyayı göstermeli ve gelen uyarıları kabol etmelisiniz.
Bluetooth'a gelince; cihazın donanım kimliklerini google'a aratarak marka ve modelini öğrenebilirsiniz.
Kolay gelsin.
Winflash diye bir driver indirdim. Onun ile bir alakası yok mu? Ayrıca Software and Utility başlığı altındaki driver alrın hepsini mi indirmeliyim?
Hocam başını şişirdim ama driverları kurduktan sonraki zip (zipten çıkarılan dosyalar da) silersem bir sorun çıkarır mı?

Winflash diye bir driver indirdim. Onun ile bir alakası yok mu? Ayrıca Software and Utility başlığı altındaki driver alrın hepsini mi indirmeliyim?
Hocam başını şişirdim ama driverları kurduktan sonraki zip (zipten çıkarılan dosyalar da) silersem bir sorun çıkarır mı?
Merhaba,
estağfurullah, başım şişseydi buralarda olmazdım. :) Eğer Windows altından BIOS güncelleyecekseniz Win Flash yazılımını kullanabilirsiniz. Zip içinden çıkan dosyaları silebilirsiniz. Kurulumu yaptıktan sonra bir sorun olmaz.
Kolay gelsin.

Geri
Yukarı