Asus X550JK Ekran Kartının Gözükmemesi

kanat747

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK laptopum ekran kartını görmüyor. Ekran kartı driver kurmaya çalıştığımda böyle bir ekran kartı yok hatası alıyorum ve aşağıdaki işlemcide sürekli ünlem işareti var. 2 defa Asus servise yolladım yapamadan geri yolluyorlar. BIOS son sürüme günceldir. Bu işlemcinin driverını güncelliyorum her şey anyı. Görüntü bağdaştırıcıları üzerinde sadece anakart ekran kartı görünüyor, bilgisayar bu şekilde açılıyor. Görüşü veya önerisi olan var mı? Teşekkürler.

upload_2016-2-21_6-54-41.png

upload_2016-2-21_6-51-30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK laptopum ekran kartını görmüyor. Ekran kartı driver kurmaya çalıştığımda böyle bir ekran kartı yok hatası alıyorum ve aşağıdaki işlemcide sürekli ünlem işareti var. 2 defa Asus servise yolladım yapamadan geri yolluyorlar. BIOS son sürüme günceldir. Bu işlemcinin driverını güncelliyorum her şey anyı. Görüntü bağdaştırıcıları üzerinde sadece anakart ekran kartı görünüyor, bilgisayar bu şekilde açılıyor. Görüşü veya önerisi olan var mı? Teşekkürler.

Eki Görüntüle 142733

Eki Görüntüle 142730
Görüntü Bağdaştırıcıları'na sağ tıklayıp Donanım Değişiklerini Tara seçeneğini seçip bi deneyin.

Donanım değişiklerini tara dedim sonuç olmadı. gizli driverleri göster dedim sonuç yok. bios ekranında ekran kartına dair hiçbirşey yok ki bir kaç arkadaşımdan biosta ekran kartı aktif etme felan var diye duydum.

Komut satırına dxdiag yazıp resmini atar mısın?

Bios son sürüme güncel.

Görüntü Bağdaştırıcıları'na sağ tıklayıp Donanım Değişiklerini Tara seçeneğini seçip bi deneyin.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 213
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 189
  • Adsız.png
    Adsız.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 202
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 201
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı