Asus X550JK vs Victor G451

AlbayrakOguzhan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Stajyer
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Ben önümüzdeki günlerde bir dizüstü bilgisayar almayı planlıyorum. Yaptığım araştırmalar sonucunda son iki olarak başlıkta görünen iki cihaz arasında kaldım. İkiside F/P Ürünü sanırsam. Gönlüm Victor'dan yana ama emin olamıyorum. Sizce hangisini almalıyım. Bütçe Max 2000TL sizinde önerileriniz varsa değerlendirebilirim, F/P Ürünü olması şartı ile teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinde de GTX 850M var fakat işlemcileri ve alt modelleri nedir ? Tam olarak alacağınız modelleri belirtin. Victor'da devasa bir fark göremedim oyun konusunda. Burada soğutma büyük önem taşıyor bence. Çünkü oyun oynayacaksın.

Öte yandan sürücü, BIOS ve teknik servis konusunda ASUS'un daha iyi bir tercih olacağını da akılda bulundurmak gerek.

Victor g451 1080p asus ise 768p. Ben Victor p703 kullanıyorum. Her türlü yardımcı oldular işin açığı şimdiye kadar. Harddiskte bir sıkıntı çıkmıştı gönderdim değiştirdiler. Servis konusunda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Ama g451 kullanmadığım için iyi ya da kötü bir yorum yapmak istemiyorum.

Bende iki ürün arasında kaldım. Victora güvenemeyip asus aldim ram eklemesi yapmayi düşünüyorum ama şu haldeyken bile güncel oyunlari rahatlikla high duzeyde oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı