Asus X550JK-XO012D 8GB Notebook oyun performansı nasıldır?

bende salı günü (dün) 4gb olan modelini sipraiş ettim sırf ekran kartı için.. 2.el kelepir i7 almak istiyordum fakat ekran kartları genelde yetersiz oyunlar için bilmem dogrumu yaptım :)
cihaz gelsin ilk fırsatta +8gb ram takıp 12gb ram ile devam ederim herhalde... ssd için bir yuva olsaymış çok iyi olurmuş ayrıca

@lastbal06 Assassin's Creed Unity'i deneme şansınız olursa fps değerlerini paylaşabilir misiniz ?
Assassin's Creed Unity'i deneme şansın malasef olmadı.

bende salı günü (dün) 4gb olan modelini sipraiş ettim sırf ekran kartı için.. 2.el kelepir i7 almak istiyordum fakat ekran kartları genelde yetersiz oyunlar için bilmem dogrumu yaptım :)
cihaz gelsin ilk fırsatta +8gb ram takıp 12gb ram ile devam ederim herhalde... ssd için bir yuva olsaymış çok iyi olurmuş ayrıca
SSD'yi usb ile takma şansınız da var. DVD yuvasına takmak istemezseniz tabi.

Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri... ben de 8gb'lık modelinden alıp 4GB Ram daha ekliycem. Onunla FIFA 15,GTA V,H1Z1,DayZ,Call of Duty,FarCry4 gibi oyunları high'ta oynayabilir miyim. Bazılarını ise ultra ?
Söylediklerinin birçoğunu Ultra ve High ayarlarında gayet akıcı oynuyabilirsiniz.

Ürünü pcdepo'dan alanlar herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı? Bende almayı düşünüyorum fakat durmadan fiyatlar değişiyor o yüzden pek güvenemedim.
Ben Pc depo'dan alışveriş yaptım ve şuan oradan aldığım üründen yazıyorum gayette memnunum.

Bilgisayar süper, kendim de kullanıyorum fakat bu modelde herkeste görülen HDD sorunu yaşıyorum. Sizde de var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim diyor HDD FPS düşürüyor diye? :D Benim aldığım bilgisayarda harddiskte sıkıntı yoktu o kadar yorum yazıldıktan sonra kulağımı koyduğumda cızırtı duyuyorum sadece. Ama buradaki yorumları okumasaydım farketmeyecektim bile.
Şu an bilgisayarda tek sevmediğim şey tozunun alınamıyor olması. İlla garantiye göndereceğim yani, haliyle DVD'yi çıkarıp yerine HDD kutusu alıp HDD takamıyor oluşum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı