Başarılı Kurulum ASUS X550JK-XO012D | Big Sur | Open Core

Kurulabilir ama 1660 desteği yok.
HDD'yi kurulum ekranında belli formatını seçip, siliyorsun. Kuruluma sildiğin kısım ile devam ediyorsun.

Peki sırf Hackintosh kurmak için sistem toplanır mı ucuz bir şekilde?

Bu, sizin cevaplamanız gereken bir soru
Hocam, inanın buraya ve başka bir foruma onlarca konu açtım. Orada çözüm bulunamadı. Burada da benden sonra mesaj yazan olmadığı için, yazdıklarım bildirim olarak gitmedi ve hiçbir cevap gelmedi.
Hata aldığınız konuyu bulamadım, linkini atabilir misiniz?

Hayır, doğru diyorsunuz. Fakat tabii ki anakarttan görüntü alırken, kaynağın Hackintosh desteğinin de olduğuna dikkat etmek lazım. Mesela APU sistem uyumsuz, biraz daha açıklayıcı anlatalım yani. Onun dışında direkt 2.el 8-9.nesil iGPU sistem de toplanılabilir.

MacOS .exe açabiliyor mu?
Bildiğim kadarıyla hayır, açamıyor. 3. parti bir uygulama ile belki açılabilir.
Ne gibi artıları var?
Daha rahat, daha hızlı ve değişiklik güzeldir Benim için artıları bunlar. Tabii programlama tarafında da artıları olduğu söyleniyor.
5600X, RTX 3070 Sisteme kurulma imkan var mı?
macOS'ta NVDIA ekran kartları desteklenmiyor diye biliyorum. R5 5600X'in içinde de iGPU olmadığı için yok diyebiliriz.

Aynı bilgisayara sahibim bugün deneyeceğim sizin EFI klasörünüz ile çok teşekkürler.
Çok sağ olun sistemi yükledim sıkıntısız çalıştı. Wi-Fi olarak Atheros AR5B95 kullanıyorum Hackintosh ile uyumlu ancak çalıştıramadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…