Başarılı Kurulum ASUS X550JK-XO012D | Mac OS X Yosemite 10.10.4

BIOS'ta yapılan ayarlar;
  • VT-D: Disable
  • xHCI Mode: Smart Auto
  • Secureboot: Disable
  • UEFI: Enable
Çalışmayanlar;
  • Wi-Fi
Kurulum imajı (laptop): OS X 10.10.4 Yosemite RAW Kurulum İmajı | Technopat Sosyal
Kurulum imajı (laptop)(güncel): OS X 10.10.5 Yosemite RAW Kurulum İmajı

Asus X550JK Kext Paketi: Yandex.Disk

Asus X550JK Config: Yandex.Disk

Ekran Resmi 2015-08-11 15.07.29.png

Son düzenleme:
Merhaba Asım bey.
iAtkos M Mavericks 10.9,10.10 veya 10.11i masaüstü bilgisayarıma nasıl kuracağım daha önce 10.8i kullanıyordum .dmg dosyasını indirip flaş belleğe yazdırıp kuruyordum yeni sürümün .dmg dosyasını bulamadım. Sitede araştırdım ''OS X El Capitan RAW 10.11'' adlı konu başlığına rastladım. Buda .dmg gibi full sürüm mü yüklüyor yoksa beta gibi birşey mi?
Teşekkürler.
@Asım Demir

Merhabalar, önceden bir muhabbetimiz olmuştu buralarda sayenizde bir kaç sorunumu çözmüştüm. Yine aynı sistemleyim fakat bu sefer El Capitan kullanıyorum. Bu seferde seste bir sorunum var bir türlü sesini getiremedim sistemin. Halen uğraşıyorsanız ve bana yardımcı olursanız harika olur. İyi forumlar.

Merhabalar, bende aynı sistemi kullanmaktayım fakat sistemi me macOS Sierra kurmayı istiyorum.
Bu konuda aranızda macOS kurmayı deneyen arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?

Merhabalar, bende aynı sistemi kullanmaktayım fakat sistemi me macOS sierra kurmayı istiyorum.
Bu konuda aranızda macOS kurmayı deneyen arkadaşlar var ise deneyimlerini paylaşabilir mi?

Merhabalar, bende aynı sistemi kullanmaktayım fakat sistemi me macOS sierra kurmayı istiyorum.

Eğer sende de aynı laptop varsa özelden ulaş yardım ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı