Asus X550JK - XO012D GTA V Kaldırır mı ?

Sequester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarım GTA V'i kaldırıcak kapasitede mi ? Ona göre alacağım oyunu.

RAM : 8 GB
Ekran Kartı : GTX850M
İşlemci : i5-4200H 2.8 Ghz

Kaldırabilecek kapasitede. Lakin oyun çıkmadan kesin grafik değerlerinden bahsetmek mümkün değil. Oyundan zevk alacak şekilde oynayabileceğinizi umuyorum. :)

Ekran kartın 2 GB hafızalıysa çok yüksek ayarlarla oynamayı unut, bir şeylerden illaki fedakarlık yapman gerekecek. Ha birde işlemcin turbo ile 2.8GHz ise oda sorun yaratabilir çünkü önerilen işlemci değeri 3.2GHz rahat bir oyun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci hızı normalde 2,8 Turbo'da 3,4 GHz. İşlemci yetiyor, ekran kartı da gayet yeterli. Bence full ayarlar olmasa da bir altında oynatır. Bende de aynı PC var, gayet performanslı bir PC.

Bu başlık güzel olmuş. ben de aynı modelini aldım 2 hafta önce büroda kullanmak için. Boş vaktim var, GTA 5'in ön siparişini de verdim ama benim RAM 4 GB bir sorun olur mu acaba?

4 GB RAM ile orta ayarlarda, 8 GB RAM ile high ayarlarda oynatır diye düşünüyorum.

Tamamdır kardeşim sağol :)

Beyler son bir sorum daha var, Social Club'a üye olmaya çalışıyorum. Şifreyi oluşturamadım tam olarak nasıl bir kombinasyon istiyorlar? Yani kaç harf kaç rakam?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı