Asus X550JK - XO012D İyi Midir?

• Konuyu başlatan Jo3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Jo3

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hem oyun (bf4 v.b yeni nesil oyunlar) hem photoshop, after effects gibi programları çalıştırabilecek bir pc almak istiyorum. Gta v'i oynamamak olmaz o yüzden böyle bir laptop seçtim. Görüşleriniz nelerdir, ne kadar iyidir, gta v'i felan medium çalıştırır mı sizce? ayrıca kullananlar varsa memnun mu?

İşlemcisi hakkında da yorumlarınızı alabilir miyim

gL1Jzb.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8GB olan modelini alırsanız daha iyi olur. Gta V i oynatacaktır sadece ayarların ne olacağı konusunda yorumdan ileri gidemeyiz. Bence 1366x768 medium oynatacaktır.

Gta V hakkında birşey söyleyemem ama 2000 TL civarında daha iyi bir f/p ürünü bulamazsınız.

Gta V hakkında birşey söyleyemem ama 2000 TL civarında daha iyi bir f/p ürünü bulamazsınız.

8GB olan modelini alırsanız daha iyi olur. Gta V i oynatacaktır sadece ayarların ne olacağı konusunda yorumdan ileri gidemeyiz. Bence 1366x768 medium oynatacaktır.

İşlemcisi hakkında ne düşünüyorsunuz. Mobil işlemci felan diyor.

Mobil işlemci denmesi taşınabilir bilgisayar olduğu için kullanılan bir tabir. Takılmana gerek yok i5-4200H işlemcisi gayet iyidir. Çift çekirdek ve dört iş parçacığına sahiptir laptop için gayet yeterli ve güncel oyunlarda takılma yaşamazsınız. Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar Bu 8GB olan modeli f/p açısından daha iyisi yok denilebilir. GTX850 maxwell mimarili ve diğer modellere göre daha az ısı sorunu var. Gönül rahatlığı ile alınabilecek modellerden biri.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

Mobil işlemci denmesi taşınabilir bilgisayar olduğu için kullanılan bir tabir. Takılmana gerek yok i5-4200H işlemcisi gayet iyidir. Çift çekirdek ve dört iş parçacığına sahiptir laptop için gayet yeterli ve güncel oyunlarda takılma yaşamazsınız. Asus X550JK-XO012D Notebook en ucuz asus dizüstü bilgisayar modelleri pcdepo.com da aynı gün kargo kredi kartına taksit imkanı notebook modelleri - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar Bu 8GB olan modeli f/p açısından daha iyisi yok denilebilir. GTX850 maxwell mimarili ve diğer modellere göre daha az ısı sorunu var. Gönül rahatlığı ile alınabilecek modellerden biri.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

çok teşekkürler, ben zaten 4 gb daha ram takviyesi yapmayı düşünüyorum:)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı