Asus X550LN nvidia problemi

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
Öncelikle iyi forumlar Asus x550LN-xo007d laptopa sahibim, fakat experiance'deki özellikler aktif değil, kullanılamıyor. Fakat bilgisayarım nvidia GT 840m i görüyor düzgün çalışıyor. Fakat experiance deki özellikler kullanılamıyor ( ekran kartım ve bilgisayarım uyumlu olmasına rağmen. ve şuanda kullandığımdan başka sürücü kurduğum zaman her türlü oyunda ani fps düşüşleri yaşıyorum fps 200 iken bir anda grafikler kırmızı oluyor ve fps maximum 60 ı görüyor oyunda çok kasıyor v-sync aktif değil. Şuanda kullandığım sürücüde herhangi bir problem yaşamıyorum fakat özellikleri kullanamıyorum. Buna takmış durumdayım önerebileceğiniz bir şeyler var mı ? Danışmak istedim acaba sorun bilgisayarımda mı , ekran kartımda mı yoksa benim yaptığım bir hata mı var ? Önerebiliceğiniz test programları yada istediğiniz bir bilgi varsa söyleyin 2 dakika içinde cevap vereceğim.
Şimdiden çok teşekkürler.

Bu arada sorunlu olan sürücüler ;
347.09
347.25

Sorunsuz kullandığım sürücü ;
344.75

Bunlarda ekran görüntüleri
Adsız.png Adsız2.png Adsız3.png Adsız4.png
istediğiniz başka bir görüntü varsa onlarıda atarım. Şimdiden teşekkürler

347.09 a güncelledikten sonra aynı sorun bende de oluştu. Oyunları experience den optimize etmek istediğimde daha omceden sorun çıkarmayan program şimdi uyumsuz olarak görünüyor.Nvidia en kısa zamanda duzeltir bunu umarım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı