ASUS X550V oyun performansı nasıldır?

adokuzlu

Centipat
Merhaba iyi forumlar.

ASUS X550V laptop özelliklerim;

- NVIDIA GTX 950M ekran kartı.
- Intel i7 6700 HQ 2.6 GHz.
- 12 GB RAM.

Yukarıda belirtmiş olduğum özelliklerle mount Blade 2 Bannerlord oyununda hangi özelliklerde kaç FPS alırım? Oyunu akıcı şekilde oynayabilir miyim? Yardımlarınıza istinaden oyunu satın almayı düşüneceğim.

İlginize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayarın 16 RAM'li olan modeli mevcut 950M günümüz için artık yeterli olmamaya başladı fakat bahsettiğiniz oyunu oynatır kaç FPS tahmin edemem. :)

O bilgisayarın 16 RAM'li olan modeli mevcut 950M günümüz için artık yeterli olmamaya başladı fakat bahsettiğiniz oyunu oynatır kaç FPS tahmin edemem. :)

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. TAhmininizce ne durumda oynarım ? Çok kasar mı ? Low'a çektiğimi düşünürsek ayarları ?

Şuan kestiremiyorum zamanında bu laptop ile rainbow six siege , pubg , fifa 19 gibi oyunları çok rahat oynadım.
Geçen seneye kadar X550JX modelini kullanıyordum. Özellikleri hemen hemej aynıydı. V modelinde GTX 950M'in 4 GB DDR 5 versiyonu var diye hatırlıyorum. Ortalama bir kart.

Ortalama olarak düşünürsek performans için oyun içinde nasıl olur ? Çok kasar mı low da olsa bile ? Satın almadan önce soruşturmak istedim

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. TAhmininizce ne durumda oynarım? Çok kasar mı? Low'a çektiğimi düşünürsek ayarları?

Şu an kestiremiyorum zamanında bu laptop ile Rainbow Six Siege, PUBG, FIFA 19 gibi oyunları çok rahat oynadım.

Ortalama olarak düşünürsek performans için oyun içinde nasıl olur? Çok kasar mı Low'da olsa bile? Satın almadan önce soruşturmak istedim

Low'da 60+ FPS alırsınız diye düşünüyorum.

Teşekkürler denedim oyunu indirip ve kasma sorunu yaşamıyorum. Yukarıda laptop özelliklerimi belirtmiştim. İNşallah diğer arkadaşlara da yardımcı olabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı