ASUS X550VX-DM324D Nereden Alınır?

Zibilion

Hectopat
Yer
Ankara/Bilkent
Daha fazla  
Ankara'da oturuyorum. Yakın zamanda bilgisayar alacağım ve ASUS X550VX-DM324D modeline karar verdim (y) Fakat en ucuz nerede satılır nereden alınır bilmiyorum o_O İnternet üzerinden alabilirim ama hangi sitelerde daha ucuz ve güvenilir olduğunu bilmiyorum:kararsız:Yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki güvenebilirsiniz, kanunlar aynı şekilde işliyor. Dolandırıcı olmadığı sürece çekinilecek bir şey yok, haklarınıza aynen sahipsiniz.

eğer almadysanız önce bi kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririm. ben de o modeli almak istiyordum ama kronik sıkıntılı cihaz olduğunu öğrendim. ekran kartları arasında geçişi sırasında çıkıyormuş. donma oluyormuş. bazı arkadaşlar çözüm bulamadan iade istemişler falan. bi araştırın derim.

eğer almadysanız önce bi kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririm. ben de o modeli almak istiyordum ama kronik sıkıntılı cihaz olduğunu öğrendim. ekran kartları arasında geçişi sırasında çıkıyormuş. donma oluyormuş. bazı arkadaşlar çözüm bulamadan iade istemişler falan. bi araştırın derim.
Kronik bir sıkıntısı olduğuna emin misiniz ? Bilgisayarı doğru bir şekilde kullanirsaniz bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum,ayrıca ben bu bilgisayarı oyun oynamak icin almayacağım yani ağır yük bineceğini düşünmüyorum. Kullanıcı yorumlarına baktığımda herhangi bir sıkıntı olduğunu görmedim. Evet bazı kullanıcılar sıkıntılı olduğunu söylüyorlar fakat sadece 2-3 tane yoruma bakarak kronik sıkıntıli bir ürün olduğunu düşünmek yanlış olur. Yorumun için teşekkürler.Biraz fazla abartığımı düşünebilirsin,alınabilirsin.Amacım sadece bilgilendirmek.Lütfen yanlış anlama.[emoji4]

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı