ASUS X550VX OpenCore Catalina kurulumu

USB 3.0 girişleri çalışmıyor. Eğer oraya USB taktıysanız 2.0 portuna takın. Verdiğim config'i deneyin bence mutlaka olur. Aynı hata bendede çıkıyordu. Öyle çözdüm.
Bir şeyler daha değiştirdim şuan buradayız 👍🏻
15949804735635417487643634516157.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
OpenCore ile ilgili pek bir şey yazmıyor. Dual Boot mu yaptınız? Bence makinelerimiz aynı olduğu için en iyisi CLOVER kullanmak OpenCore ben zaten beceremedim.
OpenCore ile ilgili pek bir şey yazmıyor. Dual Boot mu yaptınız? Bence makinelerimiz aynı olduğu için en iyisi Clover kullanmak OpenCore ben zaten beceremedim.

High Sierra kurun daha sonra linkteki video da ki adımları uygulayın. Sonra Catalina'ya güncelleyin. Kext bozulur mu hiçbir fikrim yok.
OpenCore ile ilgili pek bir şey yazmıyor. Dual Boot mu yaptınız? Bence makinelerimiz aynı olduğu için en iyisi CLOVER kullanmak OpenCore ben zaten beceremedim.

High Sierra kurun daha sonra linkteki video da ki adımları uygulayın. Sonra Catalina'ya güncelleyin. Kext bozulur mu hiçbir fikrim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dualboot değil bu laptopu sadece mac yapacağım. Biraz daha araştırayım. Şu durumda iken bir WiFi adaptörü taksam ne olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Propertree nedir hocam?
config.plist i editlediğimiz program
@Willem Flakkomenstein @claus

Şuan yükleme başarılı ikinize de çok teşekkür ederim.

Şuanda araştırdığım problemlerim:
  • USB yi takıp macOS seçmezsem bilgisayar açılmıyor direk BIOS geliyor.
  • Laptopun kendi klavyesi çalışmıyor.
  • Intel HD Graphics 7 MB görünüyor dolayısıyla şuan akıcı değil
Screen Shot 2020-07-17 at 17.23.06.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı