Asus X550VX USB 3.0 Çalışmıyor

Roherty

Hectopat
Daha fazla  
Asus X550VX laptobum var. Laptobun 2 adet USB 3.0 portundan bir tanesi zaten ilk aldığım haftalarda gitmişti okumuyordu taktığım cihazları fakat diğeri çalışıyordu. Daha sonra diğeri de aynı şekilde okumamaya başladı. Ne takarsam takayım USB 3.o portundan cihaz çalıştıramıyorum.

Fakat telefonu şarja taktığım zaman şarj doluyor bu portlardan. Aygıt yöneticisinden "Evrensel veriyolu denetleyicileri" kaldırıp tekrar başlatmayı denedim fakat bir faydası olmadı.

Intel'in sitesinde USB 3.0 ile ilgili 2 tane driver var ikisini de denedim fakat "Uyumlu değil" gibi bir hata verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bende ASUS K555UB var aynı sorunu bende yaşıyorum.Dediğin gibi güç geliyor telefona ama okumuyor.USB Mouse'mi bağlayınca Aygıt bağlanamadı yada Aygıt tanınamadı hatası alıyorum USB girişini biraz oynatınca mouse çalışıyor sonra gidiyor.1 yıldır kullanıyorum hala bir çözüme ulaşamadım bende.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı