Asus X550VX vs MSI CX62 6QD

Hangi laptop daha iyi?

• Asus X550VX

Oy: 4 80,0%
  • MSI CX62 6QD-234XTR

Oy: 1 20,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Hüseyyin

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta bahsettiğim laptop modelleri bunlar:

Asus :Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 8GB 1TB 2GB GTX950M 15.6 FreeDos
MSI:MSI CX62 6QD-234XTR Intel Core i5 6300HQ 2.3GHz 8GB 1TB Fiyatı

Technopat'ta i5 6500 sistem toplama başlığı açmıştım masaüstü bilgisayar almaktan vazgeçtim yer sıkıntısı olduğu için. Laptopa yöneldim. Birkaç hafta içinde alacağım laptop ikisi arasında kaldım.
MSI laptopu Technopat'ın Kasım 2016 tavsiyesinden gördüm hoşuma gitti ancak araştırdıktan sonra bazı özellikleri hoşuma gitmedi. Örneğin kasa kalitesi çok vasat. Asus'un bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyorum. 2 seçenekten hangisini önerirsiniz?Ayrıca Asus laptopun 4 GB, 8GB, 12 GB RAM modelleri var. Hangisini tercih etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum .Şimdiden teşekkürler.

Asus ekran kartı iyi, ram ddr4, 6.nesil işlemci. Tavsiyem asus alabilirsen Asus x550vx-dm254dc almanı tavsiye ederim.

Asus ekran kartı iyi, ram ddr4, 6.nesil işlemci. Tavsiyem asus alabilirsen Asus x550vx-dm254dc almanı tavsiye ederim.
Cezam olduğu için yazamadım. Gösterdiğiniz modeli araştırdım çok hoşuma gitti. Sizce 12 GB RAM modeli mi almalıyım 8 GB RAM modelini mi? Pek fazla farkı olur mu?

Asus alsan daha iyi olur.
Arkadaşın gösterdiği model sizce fiyatını hakediyor mu? Eğer alırsam kaç GB RAM modelini almalıyım?Arada yaklaşık 150 TL var 8 ile 12 GB RAM modellerinde. Pek fazla fark olur mu?

Ben 12gblık aldım çizim programları kullandığım için. Şuanlık oyunlara 8gb yetiyor. 12 alırsan ilerde faydası olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı