Asus X553MA SSD ve RAM önerisi

Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba, iyi forumlar.

Elimde Asus X553MA laptop var. Kullanılmıyor ancak günlük işler (medya kullanımı ve internet) için ufak bir güncelleme yapmak istiyorum. RAM ve SSD takviyesi yeterli olur diye düşünüyorum.

Bilgisayar linkteki gibi. Buna uygun 120 GB SSD ve 4-8 GB RAM önerileri gelirse çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Düzeltme: Laptop'ta 1 RAM slotu bulunuyormuş bu yüzden 4 veya 8 olacak şekilde öneri olursa çok iyi olur.

Son düzenleme:
Merhaba, iyi sosyaller.

Elimde ASUS X553ma laptop var. Kullanılmıyor ancak günlük işler (medya kullanımı ve internet) için ufak bir güncelleme yapmak istiyorum. RAM ve SSD takviyesi yeterli olur diye düşünüyorum.

Bilgisayar linkteki gibi. Buna uygun 120 GB SSD ve 2 GB RAM önerileri gelirse çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

Hocam SSD olarak Samsung Adata SanDisk alabilirsiniz SanDisk ve Gigabyte var bende herhangi bir sorun çıkarmadı.

Merhaba, iyi sosyaller.

Elimde ASUS X553ma laptop var. Kullanılmıyor ancak günlük işler (medya kullanımı ve internet) için ufak bir güncelleme yapmak istiyorum. RAM ve SSD takviyesi yeterli olur diye düşünüyorum.

Bilgisayar linkteki gibi. Buna uygun 120 GB SSD ve 2 GB RAM önerileri gelirse çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.

RAM'de markası, DDR, MHz değerine bakıp alın yoksa çalıştırmayabilir hocam.

Geri
Yukarı