ASUS X555LNB cihaza Hackintosh yüklenebilir mi?

301230

Decipat
Yer
???
Windows harici bir işletim sistemi olarak Linux kullanmıştım, onda da çok fazla yazılım bilgim olmadığı için zorlanmıştım, yazılımcılar için daha kullanışlı olduğunu düşünerek Windows'a dönmüştüm, X555LNB cihazıma Hackintosh yükleyebilir miyim? Ses kartı, internet kartı öyle şeyleri bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim? Hackintosh kullanmak istiyorum da.
@blackandyellow hocam yardım da bulunabilir misiniz?

Son düzenleme:
Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? LN ve LB olarak ikiye ayrılıyor, LNB diye bir model bulamadım.
i7-5500U İşlemci.
12 GB RAM.
x64 bit işlemci.
Nvidia GeForce 840M ekran kartı.
sistemözellikleri.png

Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? LN ve LB olarak ikiye ayrılıyor, LNB diye bir model bulamadım.
ASUS-K555LN-XO406H tam olarak modeliymiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahatlıkla Mojave kurabileceğinizi düşünüyorum. Wi-Fi kartınızı belirtmemişsiniz. Intel ise desteklenmediğini belirtmek isterim.

Mojave kurulum rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mojave imaj linki:

Rahatlıkla Mojave kurabileceğinizi düşünüyorum. Wi-Fi kartınızı belirtmemişsiniz. Intel ise desteklenmediğini belirtmek isterim.

Mojave kurulum rehberi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mojave imaj linki:
wlan.png

Intel desteklenmemesi demek sürücü sorunları yaşamam demek mi? Ve galiba WiFi kartım bu.

Hiçbir şey :D iGPU tanıttıktan sonra sistemin yağ gibi olması lazım.
Tamam o zaman yakın zamanda kurarım herhalde.

Mojave kurulum rehberi:

Mojave imaj linki:
Peki, bir şey daha soracağım, Kurulumda seçeceğim config nasıl olacak, bunu nasıl bileceğim, İşlemcinin adı mı yazacak configde?

Bir de Appstore kullanılabilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı