ASUS X556UQK genel kullanımda kasma hissiyatı

A.H.K

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 2017 yılında sıfır aldığım ASUS X556uqk marka laptopumla bu aralar sorun yaşıyorum. Masaüstünde gezinirken, Google'da dolaşırken, YouTube'da video izlerken, oyun oynarken kasmalar ve Slow Motion duruma geçişler oluyor. Yazılımlar güncel, sıcaklıklar normal, temizlik ve macun yenileme işlemlerini yaptım. Bunlara rağmen halen sorun devam ediyor, bildiğiniz bir çözüm var mı?

Laptop ayrıntılı özellikleri burada. Ayrıca şu an içerisinde çift SSD var depolama konusunda sorun yok. Şimdiden yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.🙂

Öncelikle herkese merhaba. 2017 yılında sıfır aldığım ASUS X556uqk marka laptopumla bu aralar sorun yaşıyorum. Masaüstünde gezinirken, Google'da dolaşırken, YouTube'da video izlerken, oyun oynarken kasmalar ve Slow Motion duruma geçişler oluyor. Yazılımlar güncel, sıcaklıklar normal, temizlik ve macun yenileme işlemlerini yaptım. Bunlara rağmen halen sorun devam ediyor, bildiğiniz bir çözüm var mı?

laptop ayrıntılı özellikleri burada. ayrıca şu an içerisinde çift SSD var depolama konusunda sorun yok. Şimdiden yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.🙂

Driverlar güncel mi? Ve MBAM veya Kaspersky ile tarama yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı