ASUS XG27WQ ile G-SYNC kullanılabilir mi?

mamami55

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, G-Sync özelliği bu monitör destekler mi yani yirtilma, takılma, gecikme yasar miyim bu monitörle? Ekran kartı NVIDIA 3070 Gaming X Trio bu arada. Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Gözlerim ağrıdı ya valla kafayı yedim çok teşekkur ederim bir sorum daha olucak izninle evet bu özellik olduğunu suan öğrendim fakat ekranda g sycn modülü olmadığı için takılma yirtilma yada kekeleme gibi durumlar tamamen yok olur mu meselam cyperpunk2077 için kuruyorum ben pcyi 165hz monitör ama oyun baba bi oyun olduğu için ben en fazla 65 fps filan alıcam bu durumda sıkıntı çıkarmaz değil mi bana monitör ??

Çok teşekkürler cevapların için 🙏
Hocam aldınız mı, benimki de yolda. Fakat yabancı forumlarda bazıları ghosting olayından falan yakınmış. Sizde durum nedir, memnun musunuz?.
Ayrıca g sync randımanında sıkıntı yok sanırsam?
Son olarak önereceğiniz kalibrasyon ayarı vs. herhangi bir şey var mıdır, elime geçtiğinde ölü piksel, ışık sızması vb. testinden sonra sıkıntı yoksa kullanmaya başlayınca optimal ayarlarını da çekeyim?.

Hocam aldınız mı, benimki de yolda. Fakat yabancı forumlarda bazıları ghosting olayından falan yakınmış. Sizde durum nedir, memnun musunuz?.
Ayrıca g sync randımanında sıkıntı yok sanırsam?
Son olarak önereceğiniz kalibrasyon ayarı vs. herhangi bir şey var mıdır, elime geçtiğinde ölü piksel, ışık sızması vb. testinden sonra sıkıntı yoksa kullanmaya başlayınca optimal ayarlarını da çekeyim?.
Peki ya siz yaşadınız mı ? Sanırım bende alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı