Asus Xonar U7 Echelon Sürücü Yükleme

detroid

Hectopat
Daha fazla  
Asus Xonar U7 Echelon ses kartı aldım. USB'li fakat Windows 8, Windows 8.1 veya başka bir pc deki Windows 7'de çalışmıyor.
Driver'ı tıklıyorum ama yüklemiyor.
Sorun nedir. Napmam gerek ?

Evet yardım eden yokmu sorun halen devam ediyor. Elinde çalışan driverı olan varsa minettar kalırım. Bugun vatan bilgisayara gittim. Bir çok usb aygıtını denedim. Xonar U3 kesinlikle onbord ses kartı ile aynı creative berbat. Omni'yi görmedim. Alıcaklara Asus u7 veya Asus ecolunu tavsiye ederim ama driver sıkıntısı büyük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey Sky Drive'da sorunlar var indiremedim. Ayrıca sizden bir ricam daha olacak. Bilgisayarınıza kurulan Asus driver programlarını bana Program Files'dan kopyalayıp ve sıkıştırıp atabilir misiniz ? Ayrıca Sky Drive'dan başka geçici bir yere upload etme imkanımız var mı ?
Yardımlarınız çok makbule geçti, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaşa ve yardımcı olan herkeze teşekkürler..
Asusla bağlantıyı sağladım..Sözlerinde durdular yeni driver çalışıyor hayırlı olsun..Ayrıca Türkçe dil desteginide getirmişler..
En üsteki sürüm güncel olan...
Sound Cards - Xonar U7 Echelon Edition - ASUS
İndirmek için
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/Audio_Card/Xonar_U7_Echelon/U7_Echelon_8_0_11_19_Win8_8_1.zip
Sürücüdeki gelişme şu.Cırt cırt sesler gitmiş..Ayrıca daha stabil yazılımlar sıkıntısız çalışıyor..
N3JjNN.jpg

Son düzenleme:
Herkese selam. Bugün bir Xonar u7 aldım. yükledim ve çalıştırdım.
Fakat sonic studio pro ile başım biraz dertte sanırım. Birinci problemim şu: 24 bit 192 khz değerlerinde müzik çalamıyorum. Diğer değerlerde müzik çalarken yukarıda yazdığım değerlere aldığımda ses gidiyor. Hatta eğer youtube dan çalıyorsa video duruyor. Bunun sebeini ve çözümünü bilen var mı acaba? 2. sorunum da 3 caklı 6 kanallı girişten kesinlikle ses alamıyorum. Optik bağlantıyla ses almama rağmen 6 kanallı girişten ses alamıyorum. Bu konuda da yardım edebnilirseniz sevinirim. Bu arada kullandığım ses sistemi z 906. şimdiden teşekkürler.

Herkese selam. Bugün bir Xonar u7 aldım. yükledim ve çalıştırdım.
Fakat sonic studio pro ile başım biraz dertte sanırım. Birinci problemim şu: 24 bit 192 khz değerlerinde müzik çalamıyorum. Diğer değerlerde müzik çalarken yukarıda yazdığım değerlere aldığımda ses gidiyor. Hatta eğer youtube dan çalıyorsa video duruyor. Bunun sebeini ve çözümünü bilen var mı acaba? 2. sorunum da 3 caklı 6 kanallı girişten kesinlikle ses alamıyorum. Optik bağlantıyla ses almama rağmen 6 kanallı girişten ses alamıyorum. Bu konuda da yardım edebnilirseniz sevinirim. Bu arada kullandığım ses sistemi z 906. şimdiden teşekkürler.
Bende 5+1 ses veriyor.Fakat şöyle bir sorun keşfettim.Sonic pro açıkken hiçbir ses kartı programı buna obs canlı yayın programı da dahil ses kaydetmiyor.Sonic proyu saatin ordan kaldır diyince (kapat) herşey düzeliyor.
Recep beyle görüşün.
Mesala u7 ecelonda 5+1 çıkış var acaba u7 de yokmu.
g5WRR3.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı