ASUS Z270H anakarta i3 9. nesil işlemci takılır mı?

Gemico

Centipat
Merhaba arkadaşlar elimde ASUS Z270H anakart var ASUS'un kendi sitesinde 6. ve 7. nesilleri desteklediği yazıyor bunu BIOS Update ile i3 9. nesil işlemci takma şansımız var mıdır? Anakartin desteklediği PIN1151 i3 9. nesil işlemci de 1151 pin destekliyor ama anakarta uyum sağlar mı?

Tüm sistemi satmak istiyorum lakin işlemcim kötü olduğu için kimse almak istemiyor hatta donanımın iyi ama neden bu kadar kötü bir işlemci tercih ettin diyen çok oldu
Peki sizin dediğiniz sistem için ortalama bütçe ne kadardır

Tüm sistemi satmak istiyorum lakin işlemcim kötü olduğu için kimse almak istemiyor hatta donanımın iyi ama neden bu kadar kötü bir işlemci tercih ettin diyen çok oldu

Satacaksanız eğer, mümkünse anakartın fiyatını yüksek tutun, bir sıkıntısı yoksa; rahatlıkla OC yapılabilen orta düzey premium kalite dolu bir anakart çünkü, işlemciyi de piyasada verilen en düşük fiyata göre belirlerseniz, rahatlıkla satabilirsiniz diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim csgo da ortalama 110 FPS alıyorum SSD disk 8gb ram g4400 işlemci ve z270h anakart ile işlemciye overclock yapsam sizce fayda sağlar mı ve önerir misiniz bu işlemciye overclock u

İşlemci çarpan kilidi kapalı bir model, isteseniz de OC yapamazsınız buna; 6600K, 7700K gibi işlemcileri rahatlıkla yapabilirsiniz ama. Eğer AMD'nin giriş düzey işlemcilerine OC imkanı tanıdığı gibi bu işlemcide de böyle bir olanak olsaydı, değişen çok bir şey olmazdı yine, sağlam bir OC'la 20, belki 30 FPS kazanırdınız, ama ne yazık ki böyle bir fırsatınız da yok şu an.

Geri
Yukarı