ASUS Z490-H BIOS güncellemesinden sonra açılmıyor

Teknik bir sorun yok da bu BIOS'ta bir sıkıntı var 2. anakarta deniyorum aynı sorunu yaşıyorum.
Fazla canınızı sıkmaya gerek yok. Tamam bir problem var fakat bunu en kötü ihtimalle servisi kolayca halledebilir. Güncellerken nasıl bir yol izlediniz? Buton ile mı yaptınız?

Ilk basta benim islemcim i5 11600K ve onu destekliyor fakat anakarti.

Fazla canınızı sıkmaya gerek yok. Tamam bir problem var fakat bunu en kötü ihtimalle servisi kolayca halledebilir. Güncellerken nasıl bir yol izlediniz? Buton ile mı yaptınız?

Simdi anakart 11. nesil islemcileri destekledigi için i5 11600K islemciyi kullanmayi tercih ettim fakat bunun için BIOS Update yapmam gerekiyordu ve bu arka kisimdaki BIOS fblk ile BIOS'u son versiyonu ile guncelledim bilgisayar açıldı ve birkaç guncelleme yapacagini ve rest atacagini soyledi 2 kere guncellendi ve res atti en son me updating diye bir şey cikti ve onu guncellenirken kapandi ama acilmasini beklerken acilmadi. Sorun burada.

Son düzenleme:

Simdi anakart 11. nesil islemcileri destekledigi için i5 11600K islemciyi kullanmayi tercih ettim fakat bunun için BIOS Update yapmam gerekiyordu ve bu arka kisimdaki BIOS fblk ile BIOS'u son versiyonu ile guncelledim bilgisayar açıldı ve birkaç guncelleme yapacagini ve rest atacagini soyledi 2 kere guncellendi ve res atti en son me updating diye bir şey cikti ve onu guncellenirken kapandi ama acilmasini beklerken acilmadi. Sorun burada bu.

Yanlış yerden Update etmiş olabilirsiniz hocam en iyisi bilgisayarınızı aldığınız yere götürün tamir ederler takmayın bu kadar canınızı sıkmayın.

Simdi anakart 11. nesil islemcileri destekledigi için i5 11600K islemciyi kullanmayi tercih ettim fakat bunun için BIOS Update yapmam gerekiyordu ve bu arka kisimdaki BIOS fblk ile BIOS'u son versiyonu ile guncelledim bilgisayar açıldı ve birkaç guncelleme yapacagini ve rest atacagini soyledi 2 kere guncellendi ve res atti en son me updating diye bir şey cikti ve onu guncellenirken kapandi ama acilmasini beklerken acilmadi. Sorun burada.
Anladım hocam. Dediğim gibi servisi kolayca halledebilir. Bu sayede işlemcinizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arkadaşlar da baksınlar.

Geri
Yukarı