Asus Z97 Deluxe için donanım tavsiyesi

İleriye yönelik bir sistem toplarken en önemli parça ?

• Oy verenlerin toplamı
    16
  • Anket kapandı .
@Silinen üye
Hocam Anakart ve işlemciyi zaten aldım. Konunun başında yazmıştım. Ana kartı alırken ileriye dönük olması ve yeni çıkacak olan brodwel (İsmi yanlış yazmış olabilirim) işlemcilere uygun olması için aldım.
Sadece Ram ve sata expres konusunda yardıma ihtiyacım var. Ram konusunda gerekli bilgiye ulaştım.
Sata konusunda nerden ? Nasıl alabilirim bu aparatı yada kabloyu ? Açıkcası kablomu ? Aparatmı onuda bilmiyorum :rolleyes:

Oc yapmayacaksanız keşke daha düşük modelli z97 chipsetli anakart alsaydınız. Bu anakart çok çok iyi ama oc yapılmayacaksa gereksiz bence. Artan paraya biraz daha ekleyip ekran kartını değiştirebilirdiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam anakart ile birlikte verilen aparatlar çok işime yarayacak aparatlar, ayrıca işlemci iyi, anakartında iyi olmasını istedim açıkcası. Ekran kartı sıfır hala kutusunda. Elimde sürekli mavi ekran veren bir bilgisayarım var. Power dediler sıfır power taktım. Ekran kartı dediler gtx 550 ti vardı onu attım bu ekran kartını aldım. Mecbur sistemi sıfırladık. Ekran kartınıda almış bulundum. Şimdi elimde fx 4300 işlemci var hala garantisi kutusu herşeyi var onu satıp üstüne biraz daha eklicem kasayıda değiştiricem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı