Asus Zenfone 2 1.8 GHZ stoklara girdi

Evet arkadaşlar, Asusun kendi sitesinde Asus Zenfone 2 1.8 GHz, 4 GB RAM, 16 GB ROM olan modelin stoklar da olduğu görülüyor.
Gönderim tarihinde ise "Ürününüz 26.06.2015 itibariyle veya daha öncesinde gönderilecek." ibaresi yer almaktadır.
Kaynak:
ASUS Shop – ZenFone 2 - ASUS eShop Turkey

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam 32 GB ROM'lu cihazlarda mı aynı gün gelecek ve fiyatı ne kadar olacak?
O model hakkında "Stokda yok" ibaresi kullanılmaya devam ediliyor. Muhtemelen aynı günde satışa çıkar.

2-3 yıldır G2 kullanıyorum, satıp almaya değermi ki acaba ? :eek:

Bence çok iyi değer sonuçda yeni piyasaya çıkacak olan telefon sistem güncellemeleri, iyileştirmeleri ve android güncellemelerini uzun süre alacak olan bir telefon bence değer. İncelemelerden de olumlu yorumlar alınıyor.

2-3 yıldır G2 kullanıyorum, satıp almaya değermi ki acaba ? :eek:
Gördüğüm kadarıyla birçok G2 kullanıcısı ekran sararmasından şikayetçi. Ben G3 almayı düşünüyordum ama arkadaşımın telefonunu kullanınca telefonun alev alev yandığını gördüm ve elimdeyken büyük ihtimal sıcaklıktan dolayı sürekli reset attı telefon. Sonra Huawei G7 yi incelemeye başladım ama bana Asusun 1.8 GHz lik modeli daha uygun geldi. Yani telefonunuzda problem yoksa bence kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama tabiki günceli yakalamak isterseniz alabilirsiniz.

Benim attığım mesajtan, sararmadan şikayetçi olduğumu nasıl çıkardın, inan çok merak ediyorum şuan. :D
Ayrıca G3 hakkındaki düşüncelerinize kesinlikle katılmıyorum, yaklaşık 1 ay kadar kullandım, aşırı bir ısınma ile asla karşılaşmadım.

Benim attığım mesajtan, sararmadan şikayetçi olduğumu nasıl çıkardın, inan çok merak ediyorum şuan. :D
Ayrıca G3 hakkındaki düşüncelerinize kesinlikle katılmıyorum, yaklaşık 1 ay kadar kullandım, aşırı bir ısınma ile asla karşılaşmadım.
Hayır farkettiyseniz ben sizin telefonunuz sarardı diye bir şey yazmadım. Lütfen dikkatli okuyun. Ayrıca bu benim görüşüm belki kullandığım telefonda problem vardır. Lg nin dostu da değilim düşmanı da. Yani ne kullandığınız ya da kullanacağınız beni ilgilendirmez. Siz sordunuz ben de kendi görüşümü katarak cevap verdim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı