ASUS Zenfone 2 32 GB Ekran Titreme Sorunu

ghostnet

Kilopat
Arkadaşlar 2 hafta önce aldığım Asus Zenfone 2 telefonumu son parlaklıktaki bazı renklerde ve özellikle videolarda ekranın titremesinden dolayı garantiye göndereceğim. Bimex'ten almıştım. Daha önce bu sorunu yaşayıp da garanti ile muhatap olan var mı?

Edit:

Arkadaşlar telefonumu Bimex'e verdim garantiye göndermesi için.

Ancak telefon açıldığında hemen bu ekran titreme sorunu oluşmuyor, yaklaşık 1 saatlik kullanım sürecinde bu sorun ortaya çıkıyor. Bunu da sanal formu görevli arkadaş doldururken söyledim ve o da yazdı. Yani Asus garanti çalışanı soruna bir bakalım diye açsa ilk bakışta gözükmeyecek durumda.Biraz kullanması gerekiyor.

Sorunu araştırarak mutlaka görürler mi? Yoksa baştan baştan savma bir iş ile açıp kontrol edip geri mi gönderirler?

Bu Asus'un garanti ahlakı ile ilgili bir bilgi verecek yok mu?

Ben kamera ile ilgili bir sıkıntı için göndermiştim. Yazılım yükseltmesi yapılmıştı 5.0'a yükseltmişlerdi. Sorunum gitmişti. Gelen kağıda donanımsal hata bulunamamıştır denmesine rağmen telefon açılmıştı. Onu da vidanın üzerindeki kağıdın olmadığından anladım. Yetkili olduğu için tekrar kağıt yapıştırması gerekiyordu ama yapıştırmamıştı.

Ben kamera ile ilgili bir sıkıntı için göndermiştim. Yazılım yükseltmesi yapılmıştı 5.0'a yükseltmişlerdi. Sorunum gitmişti. Gelen kağıda donanımsal hata bulunamamıştır denmesine rağmen telefon açılmıştı. Onu da vidanın üzerindeki kağıdın olmadığından anladım. Yetkili olduğu için tekrar kağıt yapıştırması gerekiyordu ama yapıştırmamıştı.

Teşekkür ederim yorum için; telefonu elime aldığımda ilk bunu kontrol edeceğim.

Peki geri dönüş süresi ne kadar da olmuştu?

Teşekkür ederim yorum için; telefonu elime aldığımda ilk bunu kontrol edeceğim.

Peki geri dönüş süresi ne kadar da olmuştu?

Geri dönüşten kastın kaç günde geldiği mi? 7. günün akşamı satın aldığım yere gelmişti (Vatan Bilgisayar). Alınca arka kapağını aç ve bandı kontrol. Birde mümkünse satın aldığın yerde tekrar kontrol et. 1 saat felan da durmasın belki ama. Onun dışında garantiden gelince bir şey tamir edilirken başka şey bozulabiliyor. Onun dışında aralıksız 1 saat telefonu nasıl kullanıyorsan helal olsun.

Geri dönüşten kastın kaç günde geldiği mi? 7. günün akşamı satın aldığım yere gelmişti (Vatan Bilgisayar). Alınca arka kapağını aç ve bandı kontrol. Birde mümkünse satın aldığın yerde tekrar kontrol et. 1 saat felan da durmasın belki ama. Onun dışında garantiden gelince bir şey tamir edilirken başka şey bozulabiliyor. Onun dışında aralıksız 1 saat telefonu nasıl kullanıyorsan helal olsun.

Aralıksız 3-4 saat film izlediğim oluyordu. :)

Evet, kaç günde geldiğini kastettim. Bu 7 gün; iş günü mü? Yoksa hafta sonu da içine dahil mi?

Aralıksız 3-4 saat film izlediğim oluyordu. :)

Evet, kaç günde geldiğini kastettim. Bu 7 gün; iş günü mü? Yoksa hafta sonu da içine dahil mi?
Hafta sonu dahil. Öğle saatlerinde verdim, 1 hafta sonra akşam aldım. Tabi senin sorun farklı süre değişebilir. Ancak olumsuz cevap alıcağını düşünüyorum.

Hafta sonu dahil. Öğle saatlerinde verdim, 1 hafta sonra akşam aldım. Tabi senin sorun farklı süre değişebilir. Ancak olumsuz cevap alıcağını düşünüyorum.

Olumsuz cevap gelirse, ekranını değiştiririm. Zaten normal fiyatı 1199 tl iken indirimden 1079tl ye almıştım. Farkı tamirine harcarım. Ancak kafamda soru işaretleri dolanıp duruyor.

Teşekkür ederim yorumların için; sonucu buradan yazacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı