Asus Zenfone 2 Ekran Sarılığı

Evet genellike fiyat/performans olan ürünlerde bir tarafı çok yüksek tutarak bazı şeyleri ucuza getirmeleri gerekiyor ucuza gelen tarafları da çok kaliteli olmuyor ama kullanılabilir oluyor ekranının parlaklığı zayıf ama ekran sarılığı diye bir şey söz konusu değil.

Bende zaten daha önceki mesajımda söylemiştim ''Herhangi bir ayar veya mod açıktır.'' diye ondan sonra G7 ile kıyasladığınız için ekranın parlaklık olarak geride olduğunu ve o fiyata o donanımın koyulduğu için bazı şeylerden feragat edildiğini söyledim.

Bende zaten daha önceki mesajımda söylemiştim ''Herhangi bir ayar veya mod açıktır.'' diye ondan sonra G7 ile kıyasladığınız için ekranın parlaklık olarak geride olduğunu ve o fiyata o donanımın koyulduğu için bazı şeylerden feragat edildiğini söyledim.
Yarın marmara parkta varsa birdaha incelerim. Ona göre de yorum yaparım.
Bir de biliyorsanız g7 de boe panel çok sarı renk veriyor. O yüzden g7 ile karşılaştırdım.

Tekrar inceledim. Diğer telefonda okuma modu açıkmış o yüzden çok sarıymış. Şimdi renkler normal. Birkaç gün içinde alacağım. Hoşuma gitti. Örnek resim de ekledim karşılaştırmak isteyen olursa diye. İki telefon da maksimum parlaklıkta.

Dosya Ekleri

• orca_share_media1436627822902.jpg
    orca_share_media1436627822902.jpg
    204,3 KB · Görüntüleme: 455
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı