Asus Zenfone 2 (16GB) vs Asus Zenfone Selfie

muratsahin9

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim telefonlar arasında 1GB RAM farkı ve işlemci farkı var ve Asus Zenfone Selfie Antutu testinde 37135 puan alırken Asus Zenfone 2 43000 gibi bir puan alıyor sizce hangisini tercih etmeliyim?

Karşılaştırmasına baktım Selfie 32 GB Zenfone 2 16 GB dahili belleğe sahip. Günümüzde artık 16 GB zor yetiyor telefonlara. 1 GB RAM farkından bir şey olmaz. Selfie Snapdragon işlemci kullanıyor bu bana göre daha iyi. Diğer kamera özelliklerine baktığımızda MP aynı olmasına rağmen Selfie daha çok kamera özelliğine sahip. Bence Selfie daha iyi. Karşılaştırmada kullandığım bilgileri şurdan aldım sence inceleyebilirsin: Asus ZenFone Selfie (32 GB) - Asus ZenFone 2 (16 GB) Karşılaştırması - Epey

Ayrıca sadece AnTuTu'ya bakarak karar verme. O program aynı telefona 5 farklı sonuç verebiliyor :)

Eğer güncellik sizin için önemliyse ve ileride kendiniz farklı ROM'lar denerim derseniz ZE551ML sizin için en uygunu çünkü daha fazla kişi kullandığı için Selfie'ye oranla ona daha fazla ROM üretilir ama yok ben basit kullanırım derseniz. 16 GB'lık ile Selfie arasından Selfie daha üstün ama 32 GB'lık Zenfone 2 tavsiyemdir performans açısından daha iyi kesinlikle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı