Çözüldü ASUS ZenFone 2 laser Bootloader kilidini açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F3arlessTR

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatyaa
Daha fazla  
Merhabalar, elimde ASUS ZenFone 2 laser (Z600KL) diğer kod adıyla Z00MD var. Telefona TWRP ile ROM yüklemek istiyorum ama Bootloader kilidini bir türlü açamadım. Videolara baktım, herkes "Unlock Device Tool" ile yapıyor ama ben yapınca hata ağ bağlantısında sorun olabilir. Lütfen sonra tekrar deneyin hatası çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Başka hangi şekillerde Bootloader kilidini açabilirim?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video benim eski bir videom. Aynı işlemleri kendi TWRP dosyanızla birlikte yaptığınızda olması gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video benim eski bir videom. Aynı işlemleri kendi TWRP dosyanızla birlikte yaptığınızda olması gerek.

Hocam videoyu gizliye çekmişsiniz bende de aynı sorun var fakat nasıl yapacağım onu anlamadım. Fastboot flash recovery TWRP. İmg yaptıktan sonra reboot ettim fakat aynı arkadaşta olduğu gibi bende de hiçbir değişiklik olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı