Asus Zenfone 2 Marshmallow Güncellemesi

bybozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dilerim arkadaşlar. Benim sorum șu:Zenfone 2'ler ne zaman Android 6'ya kavuşacak? Ayrıca 64 bit Marshmallow olacağı için ne kadar performans artışı olur (5.0 kullanıldığından An Tu Tu'da 32 bit OS olarak gözüküyor)? Resmi açıklamaya göre yılın 2.çeyreği diyorlar ama bir tahmini veya bilgisi olan arkadaşlarım cevaplarlar ise sevinirim, iyi forumlar.

Ben bugün görüştüm en geç 4 haftaya kadar tüm zenfone 2 lerde Android 6 güncellemesi gelecek. Peki 4. haftayı geçer mi diye sordum kesinlikle geçmeyecek bu işlem asla temmuz ayına aksamayacak dedi.

Şimdi Asus açıklamasında bir söz verdi ve bu söz 2. çeyreği kapsıyor yani Haziran ayının sonuna kadar süreleri var istedikleri kadar zaman kullansınlar ama güzel bir iş çıkarsınlar istiyorum o yüzden sabırlı bir şekilde 1 ay daha bekleyebilirim zaten beklemekten başka seçenek yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı