Zenfone 2 ZE551ML Marshmallow Güncellemesi

KORayKUSUZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Sonunda beklediğimiz Asus Zenfone 2 (ZE551ML) Marshmallow 6.0.1 güncellemesi geldi.

Biraz önce iş yerinde kurdum güncellemeyi :)

Aşağıdaki videodaki gibi güncellemeyi kurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulum;

【ZenFone 2 ZE551ML】Android 6.0 Marshmallow update

Yukarıdaki linkteki dosyayı indiriyoruz.
İndirdiğimiz dosyanın ismini UL-Z00A-WW-4.21.40.134-user.zip olarak değiştiriyoruz.
Telefonun hafızasına kopyalıyoruz.
Ardından telefonu yeninde başlattıktan sonra güncelleme ekranı geliyor :)
Almış olduğum ekran görüntüsü aşağıdadır :)
47c6138a-cee8-451e-8ed8-600d001284ef.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben asus'un sitesinden indir,ana dizine atttım yeniden başlattım ama güncelleme hala görünmüyor. yardım

Hocam cihaz hafızasına o isimle atıp yeniden başlattıktan sonra oluyor muydu o? Cidden yeni gördüm denemeden sorayım dediydim.Yenilikleri ve An Tu Tu testi yapıp puanını da yazarsanız çok makbul geçer hocam.

Son düzenleme:
Ben OTA bekleyenlerdenim , eğer sunulursa tabi. Aksi halde manuel güncelleme yapacağım. Fakat Android M 'den önce "Sürüm V2.20.40.195(andriod L)" güncellemesi var. Gözden kaçırmayın derim. Güncelleme yapanlar, ilk izlenimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Yukarıdaki denilen yöntemi uyguladım. Dosya ismini değiştirip dahili depolamaya attım ve cihazı resetledim. Güncellemeyi gördü ve güncelledim. Teşekkürler @KORayKUSUZ Hocam. Kimi kullanıcılar sensörlerde sorun var diyor fakat Aida64'ten kontrol ettim ve sıkıntı yoktu. Yarın inşallah An Tu Tu testi yapıp sonuçları paylaşacağım. Güncellemeyle Ayarlar menüsü çok iyi olmuş. Fakat beni hayal kırıklığına uğratan hala 32-bit Android kullanmamız oldu.

Zenfone 2 ZE551ML 2.3GHz 4GB Ram 64 GB ROM'lu cihazıma Marshmallow ggüncellemesini kurdum. Ardından Factory Reset yapıp kalıntıları temizledim ve bazı Benchmark testlerini yaptım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20160901-095822.jpg
    Screenshot_20160901-095822.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 396
  • Screenshot_20160901-102333.jpg
    Screenshot_20160901-102333.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 375
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı